Diety, terapia tlenowa i sesja fotograficzna, czyli normalny wtorek seniora

Diety, terapia tlenowa i sesja fotograficzna, czyli normalny wtorek seniora

OBORNIKI. Wczesna wiosna najwyraźniej ożywiła obornickich seniorów. W ubiegłym tygodniu w klubie „Senior+” dzień miał napięty harmonogram różnorodnych zajęć. Członkinie i członkowie klubu rozpoczęli go od spotkania z dietetykiem.

Paulina Przybylak po raz kolejny odwiedziła ich w klubie, jednak tym razem chciała najpierw sprawdzić co zapamiętali z poprzednich spotkań, a także które z jej zaleceń udało im się wdrożyć w życie. W tym celu rozdała wszystkim obecnym karty pracy z kilkunastoma pytaniami dotyczącymi ich trybu życia. Była to świetna okazja do autorefleksji. Kilka seniorek podzieliło się z pozostałymi swoimi odpowiedziami, a pani Paulina sprawdziła, jakie nawyki wprowadzone przez seniorów są dla nich dobre oraz co jeszcze można zmodyfikować.

Kolejnym punktem programu dnia było wspólne wyjście na sesję tlenową do komory normobarycznej w Bogdanowie. Wyjście to zostało zorganizowane na wyraźną prośbę samych seniorów, którzy pamiętają jeszcze takie grupowe terapie sprzed niespełna trzech lat. Niektórzy byli tu po raz pierwszy, dlatego pan obsługujący komorę opowiedział pokrótce o jej zdrowotnych właściwościach i korzyściach płynących z regularnego korzystania.

Popołudniu część seniorów miała możliwość skorzystania z darmowej sesji zdjęciowej, którą przeprowadziła utalentowana fotografka Natalia Szewczyk.

Sesja ta została zorganizowana przy okazji Walentynek i bardzo mile widziane były zarówno pary jak i pojedyncze osoby. Pani Natalia prowadząc ten projekt chciała wydobyć i na swych fotografiach ukazać piękno drzemiące w osobach w każdym wieku.

Na koniec wszyscy otrzymali po pięknym tulipanie, który wcześniej przydał się podczas pozowania. Jak zapewnia opiekująca się seniorami Alina Nadstaga: Z niecierpliwością teraz czekamy na efekty sesji, a pani Natalii Szewczyk serdecznie dziękujemy za życzliwość, bezinteresowność i miłą atmosferę podczas fotografowania.


Okładka najnowszego numeru Gazety ObornickiejBIURO RACHUNKOWE
Oborniki ul. Obrzycka 21
tel. 061/29-66-682, 602 130 147
Prowadzi:
księgi handlowe
księgi przychodów 
i rozchodów
rozliczenia 
z Urzędem Skarbowym
wynagrodzenia 
i rozliczenia ZUS
wyprowadzanie zaległościUSŁUGI TRANSPORTOWE
do 1,5 tony
z paką otwartą
tel. 697 300 576TANI WĘGIEL
PROMOCJA

Skład opału w Rożnowie poleca:
– Węgiel Kamienny Kostka
LUZ 1700 zł/t
– Węgiel Kamienny Orzech
Worki LUZ 1450 zł/t
– Ekogroszki Węgla Kamiennego Worki LUZ 1400 zł/t
– Miał z Groszkiem Luz
Ekogroszek składujemy w suchym, zamkniętym pomieszczeniu
Rożnowo ul. F. Mickiewicza 5
CENY PROMOCYJNE!!
Nie przepłacaj! Zadzwoń!
Tel. 502 612 399 lub 600 371 366
Transport powyżej 1 tony na terenie gmin 
Oborniki, Rogoźno i Ryczywół GRATIS!Układanie parkietów, podłóg i paneli,
cyklinowanie, polerowanie bezpyłowe
Oborniki tel. 669 934 242


REDAKCJA

Gazeta Powiatowa Ziemia Obornicka. Tygodnik Informacyjny, Kulturalny i Społeczny. Ukazuje się w każdy wtorek od 1991 roku. Wydawca: Handel-Druk-Kolportaż. ISSN 1427-5848.

Reklamy i ogłoszenia
Dorota Misiorna: tel. 660 875 525, dorota@oborniki.com.pl.

Zastępca redaktora naczelnego:
Czesław Kiwertz, tel. 605 731 021, kiwertz@oborniki.com.pl.

Redaktor naczelny: Marek Misiorny,
tel. 517 146 753.

Mail do redakcji: gazeta@oborniki.com.pl.