Zakończono prace na pływalni

Zakończono prace na pływalni

OBORNIKI. Koniec lata to co roku okres przestoju technologicznego w Centrum Rekreacji Oborniki. W tym roku nie było inaczej i przerwa w kąpielach trwała od 25 sierpnia.

Prezes Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, które zarządza CRO Krzysztof Nowacki, po zapoznaniu się ze stanem technicznym obiektu, ustalił z burmistrzem Tomaszem Szramą zakres robót. Harmonogram prac przewidywał, że jednocześnie na obiekcie pojawi się kilka równolegle pracujących ekip, żeby zmieścić się w krótkim okresie postoju.

Zakres robót to m.in. wymiana płytek w części brodzika, fugowanie całego brodzika, skucie popękanych płytek wokół dużej niecki basenowej i uzupełnienie powstałych dziur masą, wymiana popękanych płytek wokół dwóch niecek basenowych, fugowanie powierzchni płytek wokół dwóch niecek basenowych, uszczelnianie przeciekających dwóch niecek basenowych: dużej i średniej, wymiana żarówek w niecce dużej i średniej, uszczelnienie dachu nad salą konferencyjną, prace na urządzeniach technologicznych oraz wentylacji, czyszczenie kratek wentylacyjnych nad dużą i średnią niecką, uzupełnienie płytek w saunie parowej, wymiana siedzisk, opraw do lamp oraz wyłożenie płytkami ścian przy piecach w saunie suchej i infrared (podczerwień), modernizacja szaf IT w serwerowni, zmniejszenie części rekreacyjnej przy jacuzzi na potrzeby rozbudowy kuchni przy sali konferencyjnej, montaż luster przy wejściu do części, w której znajduje się jacuzzi oraz fototapety nawiązującej do motywów wodnych.

Po zakończeniu prac Obornickie Centrum Rekreacji wygląda jak nowe, a trzeba pamiętać, że oprócz normalnych funkcji basenowo rekreacyjnych musi podołać ogromnej rzeszy uczniów realizujących jak każdego roku gminny program nauki pływania oraz normalne basenowe lekcje wychowania fizycznego.


Okładka najnowszego numeru Gazety Obornickiej


USŁUGI TRANSPORTOWE
do 1,5 tony
z paką otwartą
tel. 697 300 576


TANI WĘGIEL
Skład opału w Rożnowie poleca:
– Węgiel Kamienny Kostka Luz
– Węgiel Kamienny Orzech Luz
- Worki – Ekogroszki Węgla Kamiennego
- Luz, Worki
– Miał z Groszkiem Luz
Ekogroszek składujemy w suchym, zamkniętym pomieszczeniu
Rożnowo ul. F. Mickiewicza 5
CENY PROMOCYJNE!! Nie przepłacaj! Zadzwoń!
Tel. 502 612 399 lub 600 371 366
Transport powyżej 1 tony na terenie gmin
Oborniki, Rogoźno i Ryczywół GRATIS!


Układanie parkietów, podłóg i paneli,
cyklinowanie, polerowanie bezpyłowe
Oborniki tel. 669 934 242


REDAKCJA

Gazeta Powiatowa Ziemia Obornicka. Tygodnik Informacyjny, Kulturalny i Społeczny. Ukazuje się w każdy wtorek od 1991 roku. Wydawca: Handel-Druk-Kolportaż. ISSN 1427-5848.

Reklamy i ogłoszenia
Dorota Misiorna: tel. 660 875 525, dorota@oborniki.com.pl.

Zastępca redaktora naczelnego:
Czesław Kiwertz, tel. 605 731 021, kiwertz@oborniki.com.pl.

Redaktor naczelny: Marek Misiorny,
tel. 517 146 753.

Mail do redakcji: gazeta@oborniki.com.pl.