Noc wojowników

Noc wojowników


MUROWANA GOŚLINA, OBORNIKI. Odbyła się VI Noc Wojowników, czyli gala mieszanych sztuk walki. W wypełnionej po brzegi hali sportowej zaprezentowali się zawodnicy MMA Oborniki na co dzień trenujący pod okiem Sławomira Irackiego i Mateusza Juskowiaka.

Oborniczanie godnie reprezentowali swą gminę dominując w niemal każdej walce, pokazując nie tylko wielkie serce do walki, ale także spore umiejętności zarówno w stójce, jak i w parterze.

Pierwszy z oborniczan pojawił się w oktagonie Mikołaj Krzyśka i niestety musiał uznać wyższość doświadczonego Maksyma Chaikovskiego z Ares Fight Club Warszawa, przegrywając przed czasem. Bardzo dobrą walkę pokazał w mieszanych sztukach walki Miłosz Hornicki, który zdecydowanie pokonał zawodnika Kohorty Poznań i MMA Witkowo Jonasza Metelskiego.
Kolejne zwycięstwo do swojego dorobku dopisał Hubert Iracki, który w drugiej rundzie pokonał przez duszenie zawodnika XYZ Fight Academy Bydgoszcz Pawła Siega.

W formule bokserskiej doskonale zaprezentował się Patryk Kalarus, który pokonał na punkty doświadczonego boksera Volodymyra Nechkina z Gym World Poznań.

Wręcz fenomenalną walkę zawodową w MMA stoczył Tomasz Kuberski, którego rywalem był zawodnik Zenith Łódź Michał Bergman. Walka toczona na dystansie trzech rund, po 5 minut każda, dostarczyła kibicom wielkich emocji. Tomasz przeważał w każdej z rund, jednak jego rywal dopingowany przez ponad 100 kibiców z Łodzi charakterem próbował dotrzymać tempa walki. Po trzech rundach, sędziowie jednogłośnie wskazali na oborniczanina, który tym samym odniósł pierwsze zwycięstwo w swoim debiucie w walce zawodowej.

Podczas gali odniósł swoje drugie zwycięstwo także Mateusz Juskowiak na co dzień trener przekazujący zawodnikom MMA Oborniki tajniki walki w parterze.


Okładka najnowszego numeru Gazety Obornickiej

Sprzedam
piętro domu

w Kowanówku
120 m2, garaż, 
budynek gospodarczy, działka, 
ogrzewanie gazowe,
osobne wejście.
tel. 501 546 289

Sprzedam działkę
Kowanowo k/Obornik
o pow. 1574 m2
woda, kanalizacja, prąd
tel. 604 437 643
tel. 607 824 436USŁUGI TRANSPORTOWE
do 1,5 tony
z paką otwartą
tel. 697 300 576TANI WĘGIEL
PROMOCJA

Skład opału w Rożnowie poleca:
– Węgiel Kamienny Kostka
LUZ
– Węgiel Kamienny Orzech
Worki LUZ
– Ekogroszki Węgla Kamiennego Worki LUZ
– Miał z Groszkiem Luz
Ekogroszek składujemy w suchym, zamkniętym pomieszczeniu
Rożnowo ul. F. Mickiewicza 5
CENY PROMOCYJNE!!
Nie przepłacaj! Zadzwoń!
Tel. 502 612 399 lub 600 371 366
Transport powyżej 1 tony na terenie gmin 
Oborniki, Rogoźno i Ryczywół GRATIS!Układanie parkietów, podłóg i paneli,
cyklinowanie, polerowanie bezpyłowe
Oborniki tel. 669 934 242


REDAKCJA

Gazeta Powiatowa Ziemia Obornicka. Tygodnik Informacyjny, Kulturalny i Społeczny. Ukazuje się w każdy wtorek od 1991 roku. Wydawca: Handel-Druk-Kolportaż. ISSN 1427-5848.

Reklamy i ogłoszenia
Dorota Misiorna: tel. 660 875 525, dorota@oborniki.com.pl.

Redaktor naczelny: Marek Misiorny,
tel. 517 146 753.

Mail do redakcji: gazeta@oborniki.com.pl.