Spotkanie z Joanną Krzyżanek

Spotkanie z Joanną Krzyżanek

RYCZYWÓŁ. W środę w sali GOK odbyło się spotkanie z autorką bajek, wierszy i opowiadań dla dzieci, Joanną Krzyżanek. Pani Joanna z niezwykłą umiejętnością nawiązała kontakt z uczestnikami wakacyjnego spotkania. Swoje opowieści o książkach wzbogaciła prezentacją multimedialną, połączyła to wszystko z nauką i zabawami ruchowymi. W cudowny sposób opowiadała dzieciom o książeczkach pachnących jagodami, truskawkami, cytryną czy czekoladą. Przedstawiła dzieciom książkę „Rodzina Wafelków: porady na dziecięce sprawy”.

Drugą część spotkania stanowiły warsztaty plastyczne, podczas których uczestnicy tworzyli z szarego papieru wafelkowe cuda.

Na zakończenie pani Joasia opowiedziała dzieciom o swoich najpiękniejszych wspomnieniach z dzieciństwa, a dzieciarnia słuchała tego z szeroko otwartymi oczami.

Tego rodzaju spotkać w czasie wakacji jest wiele i na każde przychodzi komplet dzieci. Nikt ich do sali GOK nie prowadzi, nikt nie namawia do uczestnictwa w spotkaniach. Najmłodsi ryczywolanie schodzą się na spotkania w GOK z całej okolicy li tylko z własnej woli i wiedzeni ciekawością oraz chęcią wartościowego spędzenia czasu.

Podobne artykuły