Akcja Zima w powiecie obornickim

Akcja Zima w powiecie obornickim

POWIAT OBORNICKI. W związku ze zbliżającym się okresem zimowym oraz wiążącymi się z tym utrudnionymi warunkami w ruchu drogowym, dzięki życzliwości i dobrej współpracy ze Stacjami Kontroli Pojazdów, starosta obornicki Zofia Kotecka wraz z przedsiębiorcami prowadzącymi stacje diagnostyczne oraz komendantem Komendy Powiatowej Policji w Obornikach zachęcają do bezpłatnego sprawdzenia pojazdów na wszystkich stacjach kontroli pojazdów, zlokalizowanych na terenie powiatu.

Akcja zostanie przeprowadzona w czterech terminach: 6 listopada 2021r., 20 listopada 2021r., 4 grudnia 2021r.
W ramach akcji będzie można bezpłatnie sprawdzić: stan ogumienia, ustawienia świateł, pomiar siły i właściwości hamowania.

Z uwagi na fakt, że bezpieczeństwo w ruchu drogowym jest naszym wspólnym dobrem, organizatorzy akcji zachęcają wszystkich kierowców do odwiedzin wymienionych niżej stacji: JAPAN & GERMAN (ul. Piłsudskiego 36B, Rogoźno), BGW (ul. Staszica 27, Oborniki), OSKP ŁUKOWSKA (ul. Łukowska 14a, Oborniki), SKP PITEREK (ul. Piłsudskiego 43A, Rogoźno). EVO (ul. Gołaszyńska 22, Oborniki), ALMAK SP. Z O.O. (Jaracz 6B), OSKP MAX (ul. Chodzieska 3D, Ryczywół).

Podobne artykuły