Zakończono przebudowę drogi w Skrzetuszu

Zakończono przebudowę drogi w Skrzetuszu

SKRZETUSZ. Zakończono odbiór techniczny przebudowanej drogi gminnej w Skrzetuszu. Inwestycja ta była realizowana dzięki dofinansowaniu z budżetu województwa wielkopolskiego, które wyniosło 46 tys. zł. Całkowity koszt zadania sięgnął 310 tys. zł.

Przebudowa drogi była długo oczekiwaną inwestycją, która poprawi komfort i bezpieczeństwo mieszkańców korzystających z tej trasy.

Na odbiorze obecni byli przedstawiciele gminy i wykonawcy projektu. W uroczystości uczestniczył wójt Roman Trzęsimiech, który podkreślił znaczenie inwestycji dla lokalnej społeczności, oraz kierownik Referatu Inwestycji i Rozwoju, Natalia Janus, odpowiedzialna za koordynację działań w imieniu gminy. Wykonawcę inwestycji reprezentował prezes zarządu Bimex Bartosz Janachowski, a nadzór nad przebiegiem prac prowadził inspektor nadzoru budowlanego, Marek Mach.

Droga została wykonana zgodnie z planem i wymaganiami technicznymi, co potwierdziła ostateczna kontrola jakości.



TŁUMIKI
Sprzedaż, montaż
UWAGA!
Dla starszych modeli ceny promocyjne
Chludowo ul. Biedruszczana 2
Tel. 602 199 437
Sklep przeniesiony z ul. Kowalskiej
w Obornikach


KANCELARIA ADWOKACKA
Adwokat Cezary Pachurka
„Twoje zaufanie. Nasze zaangażowanie”
Profesjonalna obsługa prawna dla przedsiębiorców
i podmiotów prywatnych.
Telefon: 664 734 437, e-mail adwokat@pachurka.pl
Strona internetowa: www.pachurka.pl


Układanie parkietów, podłóg i paneli,
cyklinowanie, polerowanie bezpyłowe
Oborniki tel. 669 934 242


REDAKCJA

Gazeta Powiatowa Ziemia Obornicka. Ukazuje się od 1991 roku.

Reklamy i ogłoszenia
dorota@oborniki.com.pl.

Mail do redakcji: gazeta@oborniki.com.pl.