Siatkarze dla WOŚP

Siatkarze dla WOŚP

ROGOŹNO. Jak już w poprzednim numerze gazety informowaliśmy, że jeszcze przez pewien czas będziemy wracać do ostatniego finału WOŚP, bo wciąż napływają nowe wieści, a ogrom zainteresowania Orkiestrą przerósł szpalty gazety.

W minioną sobotę w sali Zespołu Szkół im. H. Cegielskiego w Rogoźnie odbyła się ostatnia kolejka w drugiej rundzie Gminnej Ligi Piłki Siatkowej sezon 2021/2022. Na siatkarskim parkiecie spotkali się zawodnicy wszystkich ośmiu drużyn biorących udział w rozgrywkach.

Drużyny pokazały nie tylko to, jak mistrzowsko potrafią grać, ale również, jak fantastycznie wspierać szczytny cel, zasilając orkiestrową puszkę podczas licznych licytacji, jakie miały miejsce pomiędzy kolejnymi meczami turnieju.

Wszystkie spotkania ze sportowym zaangażowaniem komentował niezawodny Ryszard Dworzański, nad bezpieczeństwem zbiórki i prawidłowym przebiegiem licytacji czuwał wolontariusz sztabu #4885Rogoźno Dariusz Gracz. Drużyny z rąk zastępcy przewodniczącego Rady Miejskiej Zbigniewa Chudzickiego otrzymały pamiątkowe puchary, a każdy zawodnik wyjątkowy medal. Turniej „WSPIERAMY WOŚP” odbył się już po raz kolejny, a zawodnicy GLPS jak zawsze nie zawiedli.

Dzięki wydarzeniu sztabową zbiórkę zasiliło 2115 zł.

Podobne artykuły