Są pieniądze na budowę nowego żłobka

Są pieniądze na budowę nowego żłobka

OBORNIKI. Gmina Oborniki otrzymała 1,7 mln zł z KPO na postawienie nowego budynku żłobka. Będzie on przeznaczony dla 65 dzieci.

Ze starym budynkiem zostanie on połączony specjalnym przejściem.

Wcześniej, w ramach programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi do lat 3 „Maluch +”, Oborniki przyjęły dofinansowanie wysokości 2,6 mln zł.

Tak więc gmina otrzymała w sumie 4,3 mln zł na zadanie związane z rozbudową i wyposażeniem istniejącego budynku Żłobka Miejskiego im. Misia Uszatka. Dofinansowaniem objęte będą również koszty funkcjonowania placówki przez okres 36 miesięcy.



TŁUMIKI
Sprzedaż, montaż
UWAGA!
Dla starszych modeli ceny promocyjne
Chludowo ul. Biedruszczana 2
Tel. 602 199 437
Sklep przeniesiony z ul. Kowalskiej
w Obornikach


KANCELARIA ADWOKACKA
Adwokat Cezary Pachurka
„Twoje zaufanie. Nasze zaangażowanie”
Profesjonalna obsługa prawna dla przedsiębiorców
i podmiotów prywatnych.
Telefon: 664 734 437, e-mail adwokat@pachurka.pl
Strona internetowa: www.pachurka.pl


Układanie parkietów, podłóg i paneli,
cyklinowanie, polerowanie bezpyłowe
Oborniki tel. 669 934 242


REDAKCJA

Gazeta Powiatowa Ziemia Obornicka. Ukazuje się od 1991 roku.

Reklamy i ogłoszenia
dorota@oborniki.com.pl.

Mail do redakcji: gazeta@oborniki.com.pl.