ROGOŹNO. Wraz ze Świętami Wielkanocnymi w rogozińskiej bibliotece zagościł prawdziwie świąteczny nastrój. Wszystko za sprawą wyjątkowej wystawy ozdób i dekoracji wielkanocnych, wykonanych przez utalentowane panie z Sekcji Rękodzieła Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Rogoźnie.
Na odwiedzających czekają barwne pisanki, misterne stroiki, zajączki, kurczaczki i inne ręcznie wykonane ozdoby, które przyciągają uwagę precyzją wykonania oraz ogromną pomysłowością autorek.
To doskonała okazja, by nie tylko poczuć atmosferę nadchodzących świąt, ale również zainspirować się do stworzenia własnych dekoracji. Wystawę można oglądać do 17 kwietnia w godzinach pracy biblioteki. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich – zarówno dorosłych, jak i dzieci – do odwiedzenia placówki i zanurzenia się w świątecznym klimacie.