Obchodzili złote gody

Obchodzili złote gody

OBORNIKI. W Obornickim Centrum Kultury odbyła się piękna, ważna i podniosłą uroczystość wręczenia odznaczeń parom małżeńskim, które w tym roku obchodzą Złote Gody – jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego. To ważne wydarzenie w życiu każdego małżeństwa z długoletnim stażem, tym milej było je uczcić.

Burmistrzowi Tomaszowi Szramie towarzyszył jak zawsze kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Krzysztof Tomaszewski oraz przewodniczący Rady Miejskiej Paweł Drewicz. Przybył też po raz pierwszy wojewoda Michał Zieliński, przynosząc jubilatom kilka miłych słów. Były gratulacje, życzenia i serdeczności.

Złoty jubileusz obchodzili w tym roku (alfabetycznie): Zofia i Aleksander Bartowie, Teresa i Henryk Betkowie, Monika i Jan Borowiakowie, Barbara i Kazimierz Cholewowie, Halina i Kazimierz Chudziakowie, Aleksandra i Andrzej Cieciorowie, Bogumiła i Aleksander Dachterowie, Lucyna i Stanisław Dąbrowiczowie, Teresa i Andrzej Fiołkowie, Nina i Zdzisław Gładeccy, Wiesława i Eugeniusz Grajczyńscy, Aleksandra i Ryszard Grendowie, Anna i Leon Grzechowiakowie, Teresa i Marek Grzechowiakowie, Ilona i Leszek Ignasiakowie, Zofia i Józef Jagodzińscy, Danuta i Władysław Janusowie, Halina i Roman Jarmużowie, Irena i Krzysztof Kaczmarkowie, Teresa i Bogdan Kapczyńscy, Maria i Jan Karkowscy, Lidia i Krzysztof Klensporfowie, Bogumiła i Kazimierz Knapowie, Irena i Kazimierz Krusiccy, Maria i Roman Marszewiakowie, Stefania i Janusz Paterowie, Irena i Edward Paulusowie, Halina i Wojciech Pyssowie, Halina Józef Sikorowie, Aniela i Marian Smykowscy, Elżbieta i Marian Staszewscy, Wanda i Marian Stojanowie, Aniela i Stanisław Tecławowie, Izabela i Zbigniew Urbanikowie, Barbara i Bronisław Waliszewscy oraz Barbara i Jan Węzikowie.

W uroczystościach wzięły również trzy pary, które medale otrzymały już wcześniej, teraz zaś świętują 55-lecie małżeństwa: Anna i Henryk Piejakowie, 60-lecie Janina i Władysław Sobańscy oraz 61-lecie Stefania i Henryk Szymaniakowie.

Uroczystość uświetnił wspaniały koncert operetkowy w wykonaniu artystów scen poznańskich.


Okładka najnowszego numeru Gazety ObornickiejBIURO RACHUNKOWE
Oborniki ul. Obrzycka 21
tel. 061/29-66-682, 602 130 147
Prowadzi:
księgi handlowe
księgi przychodów 
i rozchodów
rozliczenia 
z Urzędem Skarbowym
wynagrodzenia 
i rozliczenia ZUS
wyprowadzanie zaległościUSŁUGI TRANSPORTOWE
do 1,5 tony
z paką otwartą
tel. 697 300 576TANI WĘGIEL
PROMOCJA

Skład opału w Rożnowie poleca:
– Węgiel Kamienny Kostka
LUZ 1700 zł/t
– Węgiel Kamienny Orzech
Worki LUZ 1450 zł/t
– Ekogroszki Węgla Kamiennego Worki LUZ 1400 zł/t
– Miał z Groszkiem Luz
Ekogroszek składujemy w suchym, zamkniętym pomieszczeniu
Rożnowo ul. F. Mickiewicza 5
CENY PROMOCYJNE!!
Nie przepłacaj! Zadzwoń!
Tel. 502 612 399 lub 600 371 366
Transport powyżej 1 tony na terenie gmin 
Oborniki, Rogoźno i Ryczywół GRATIS!Układanie parkietów, podłóg i paneli,
cyklinowanie, polerowanie bezpyłowe
Oborniki tel. 669 934 242


REDAKCJA

Gazeta Powiatowa Ziemia Obornicka. Tygodnik Informacyjny, Kulturalny i Społeczny. Ukazuje się w każdy wtorek od 1991 roku. Wydawca: Handel-Druk-Kolportaż. ISSN 1427-5848.

Reklamy i ogłoszenia
Dorota Misiorna: tel. 660 875 525, dorota@oborniki.com.pl.

Zastępca redaktora naczelnego:
Czesław Kiwertz, tel. 605 731 021, kiwertz@oborniki.com.pl.

Redaktor naczelny: Marek Misiorny,
tel. 517 146 753.

Mail do redakcji: gazeta@oborniki.com.pl.