Gala Nocy Wojowników już wkrótce

Gala Nocy Wojowników już wkrótce

OBORNIKI. Już 2 kwietnia Oborniki zmienią się w arenę sportów walki, a to za sprawą gali Noc Wojowników 3, która planowana jest w hali Obornickiego Centrum Sportu.

Na ringu zobaczymy pojedynki w formułach boks, MMA oraz K1, podczas których wystąpią zawodnicy z klubów MMA Oborniki, Murowana Goślina Team, Apogeum Rogoźno i nie tylko. W pierwszym pojedynku tzw. „białych kołnierzyków” wystąpi sekretarz gminy Oborniki Krzysztof Nowacki, który skrzyżuje rękawice z prawnikiem.

W drugim zobaczymy pretendenta do pasa mistrzowskiego wagi ciężkiej Babilon MMA Filipa Stawowego i Dawida Jeneralczyka. Oba pojedynki odbędą się w formule bokserskiej. Podczas gali dodatkowo odbędą się dwie bokserskie walki charytatywne. Organizatorzy postanowili wspomóc Fabiana Nogalskiego, który choruje na mózgowe porażenie dziecięce, padaczkę, astmę oskrzelową i tubulopatię. Prowadzona będzie zbiórka pieniężna.

Oprócz bokserskich pojedynków charytatywnych kibice zobaczą walki w formule K1 i MMA. Bilety do nabycia w Restauracji La Mia i stacji paliw Takrys (ul. Łukowska 11).

Podobne artykuły