Dzięki zabezpieczeniu mecz przebiegł bezpiecznie

Dzięki zabezpieczeniu mecz przebiegł bezpiecznie


OBORNIKI. W emocjonującym starciu drużyna Sparta Oborniki musiała uznać wyższość gości z KS Piła, którzy wygrali wynikiem 3:0.

Choć wynik nie był po myśli gospodarzy, mecz przebiegł bezpiecznie i bez zakłóceń – także dzięki solidnym środkom zabezpieczenia prewencyjnego.

W związku z zapowiedzianym przyjazdem zorganizowanej grupy kibiców z Piły, Zarząd MKS Sparta Oborniki we współpracy z OSP Uścikowo zadbał o zapewnienie odpowiedniego zabezpieczenia na stadionie.

Strażacy z OSP Uścikowo byli obecni przez cały czas trwania spotkania, gotowi do szybkiej reakcji w razie potrzeby. Na miejscu był także wóz bojowy, wyposażony w sikawkę – jednak, na szczęście, nie zaistniała konieczność interwencji.

Przybyła na mecz grupa kibiców z Piły dopingowała swoją drużynę energicznie, jednak bez incydentów zakłócających przebieg spotkania. Dzięki temu zarówno zawodnicy, jak i wszyscy zgromadzeni mogli w pełni skupić się na emocjach sportowych i grze, mimo gorącej atmosfery na trybunach.



TŁUMIKI
Sprzedaż, montaż
UWAGA!
Dla starszych modeli ceny promocyjne
Chludowo ul. Biedruszczana 2
Tel. 602 199 437
Sklep przeniesiony z ul. Kowalskiej
w Obornikach


KANCELARIA ADWOKACKA
Adwokat Cezary Pachurka
„Twoje zaufanie. Nasze zaangażowanie”
Profesjonalna obsługa prawna dla przedsiębiorców
i podmiotów prywatnych.
Telefon: 664 734 437, e-mail adwokat@pachurka.pl
Strona internetowa: www.pachurka.pl


Układanie parkietów, podłóg i paneli,
cyklinowanie, polerowanie bezpyłowe
Oborniki tel. 669 934 242


REDAKCJA

Gazeta Powiatowa Ziemia Obornicka. Ukazuje się od 1991 roku.

Reklamy i ogłoszenia
dorota@oborniki.com.pl.

Mail do redakcji: gazeta@oborniki.com.pl.