KISZEWO. Obok dużego dworca w Obornikach, o czym piszemy osobno, gmina Oborniki dostała w darowiźnie od PKP budynek dworca przy dawnej linii kolejowej do Obrzycka. Mowa o dworcu w Kiszewie.
Władze gminy zdecydowały, że dawny budynek dawnego dworca zostanie przekazany do użytku Kołu Gospodyń Wiejskich w Kiszewie.























