Zatkała się internetowa platforma dla szkół

Zatkała się internetowa platforma dla szkół

ZIEMIA OBORNICKA. Popularne platformy internetowa dla szkół przeżywają w regionie oblężenie. Obowiązek nauki zdalnej sprawił, że nauczyciele i uczniowie porozumiewają się za pomocą internetowych narzędzi do prowadzenia zajęć. W efekcie dziś stali użytkownicy takich platformy mieli spore problemy. Systemy nie działają czasami przez kilka godzin Były problemy z zalogowaniem się, a gdy ta przeszkoda została pokonana – okazało się, że zawartość nie ładuje się poprawnie.

Na przykład firma Librus poinformowała: Informujemy, że obecnie występują chwilowe problemy techniczne, które mogą utrudniać zalogowanie się oraz korzystanie z rozwiązania LIBRUS Synergia. Pracujemy nad tym, aby pełna sprawność systemu została przywrócona. Firma Vulcan, należąca do wydawnictwa Nowa Era, zakomunikowała: Pomimo zwiększania wydajności dziennika UONET+, obserwowaliśmy w niektórych lokalizacjach spowolnienie lub chwilowy brak dostępu do systemu. Podjęte przez nas działania wyeliminowały już ten problem w większości lokalizacji.

W części miejscowości regionu nie dotyczy to tylko platform edukacyjnych. Występują przerwy w dostawie internetu, na szczęście w większości przypadków nie trwają one dłużej niż kilka godzin. Sieć jest obciążona jak nigdy.

Podobne artykuły