Wtorek godzina 21: nie ma zarażeń na Ziemi Obornickiej, jedna osoba hospitalizowana

Wtorek godzina 21: nie ma zarażeń na Ziemi Obornickiej, jedna osoba hospitalizowana

ZIEMIA OBORNICKA. Na godzinę 21 nie stwierdzono zarażeń na Ziemi Obornickiej. Jeden z mieszkańców powiatu obornickiego jest hospitalizowany w szpitalu na ulicy Szwajcarskiej z podejrzeniem koronawirusa.

Mamy 17 nowych przypadków zakażenia, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą osób z woj. dolnośląskiego.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 901/10 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

W szpitalu w Cieszynie zmarła dziesiąta osoba zakażona koronawirusem. To 71-letni mężczyzna, który był w ciężkim stanie i miał choroby współistniejące. Pacjent, który dziś rano został hospitalizowany w szpitalu w Poznaniu,

Dzisiejszy nowy przypadek w naszym regionie to mężczyzna w średnim wieku z powiatu grodziskiego. Jego stan zdrowia jest dobry. Miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. Chory przebywa w szpitalu przy ul. Szwajcarskiej.

Badania laboratoryjne rano potwierdziły kolejny przypadek zakażenia koronawirusem w Wielkopolsce, potwierdzony pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Okazało się jednak, że mężczyzna pochodzi z województwa zachodniopomorskiego, a w powiecie pilskim przebywał czasowo. W stanie średnio dobrym jest transportowany do szpitala w Poznaniu, gdzie będzie pod opieką lekarzy.

Podobne artykuły