Wymuszał prędkością pierwszeństwo doprowadzając do wypadku

Wymuszał prędkością pierwszeństwo doprowadzając do wypadku

MARLEWO. Wieś Marlewo jest jednym z czarnych punktów na mapie drogowej, bowiem ilość wypadków w tym miejscu bije na alarm.

W piątek, około godziny 18:10 ,na drodze wojewódzkiej nr 241 na wysokości Marlewa doszło do wypadku polegającego na zderzeniu się dwóch pojazdów, a następnie uderzenia jednego z nich w przydrożne drzewo.

Dwudziestopięcioletni mieszkaniec powiatu wągrowieckiego, kierując pojazdem marki BMW nie zachował należytej ostrożności na prostym odcinku drogi i w czasie wykonywania manewru wyprzedzania nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu z przeciwnego kierunku pojazdowi marki Volkswagen Passat.

Po zderzeniu pojazdów Volkswagen wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Na skutek wypadku ucierpiała dziewiętnastoletnia pasażerka pojazdu. Na szczęście nie doznała poważnych obrażeń. Po hospitalizacji i założeniu opatrunku została zwolniona do domu.

Potwierdził to Paweł Witzberg z KPP Oborniki: W wyniku zderzenia pojazdów samochód Volkswagen uderzył w drzewo. Nastoletnia pasażerka doznała obrażeń ręki

Zaapelował przy okazji do kierowców o rozwagę na drodze i zachowanie bezpieczeństwa.

Podobne artykuły