Wspieraj obornickich producentów

Wspieraj obornickich producentów

ZIEMIA OBORNICKA. Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi urzędu marszałkowskiego, chcąc wspomóc producentów regionalnych w czasoe pandemii, postanowił uruchomić akcję „Wspieraj Wielkopolskich Producentów!”.

Do sieci należą z Ziemi Obornickiej, jak na razie, PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE KATARZYNA TOMASZ REMBOWSCY, Żukowo 12, Popówko; GRYSZCZENIÓWKA, Wargowo II 87, Wargowo; GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE „ZAGRODA NA ZADUPIU”, Sycyn 4, Popówko; SMAKOSZ BAR RESTAURACYJNY, Bogdanowo 25, Oborniki.

Stworzona została baza kontaktów restauracji oraz producentów należących do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolska, którzy prowadzą sprzedaż zdalną z dowozem do domu lub odbiorem bezpośrednim u producenta.

W chwili obecnej jest już blisko 50 podmiotów należących do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolska, u których możliwe są zdalne zakupy. W ofercie są m.in. soki tłoczone na zimno, wyroby cukiernicze, wędliny, mięso, oleje tłoczone na zimno, kiszonki, a także lokalne dania oferowane przez restauracje na wynos.

Okażmy solidarność z tymi, którzy teraz mają najtrudniej, wykażmy się lokalnym patriotyzmem i kupujmy wielkopolskie produkty! Dlatego gorąco polecam produkty oraz dania od członków Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolska i wsparcia w ten sposób wielkopolskiej gospodarki. Firmy należące do Sieci Dziedzictwa są gwarantem tego, co najlepsze w naszych regionalnych produktach! – przekonuje wicemarszałek Wielkopolski Krzysztof Grabowski.

Podobne artykuły