Wójt powołał zastępczynię

Wójt powołał zastępczynię

RYCZYWÓŁ. Nowy wójt gminy Ryczywół powołał na stanowisko zastępczyni Bogumiłę Szychtę. Roman Trzęsimiech szukał w rolniczej gminie osoby, która wie o rolnictwie wszystko. Pani Bogumile na kompetencji nie zbywa.

Podczas swojej wieloletniej pracy w strukturach Agencji Nieruchomości Rolnych (obecnie KOWR) zajmowała następujące takie stanowiska jak główny specjalista – kierownik Biura Terenowego,   główny specjalista pełniący obowiązki administratora Jednostki Gospodarczej Zasobu,  główny specjalista ds. sprzedaży, inwestycji, remontów i Bezzwrotnej Pomocy Finansowej. Bogumiła Szychta była również pełnomocnikiem dyrektora Oddziału Terenowego Agencji Nieruchomości Rolnych w Poznaniu koordynującym bieżącą działalność znoszonej jednostki w Pile. W latach 1997-2000 była założycielem i prezesem Spółdzielni Mieszkaniowej „Noteć” w Kaczorach.

Obecnie jako zastępca wójta, (choć na razie na pół etatu), będzie wykonywała swoje kompetencje i zadania w granicach określonych zarządzeniami wójta oraz imiennymi pełnomocnictwami i upoważnieniami udzielonymi przez Romana Trzęsimiecha.

Przejmie bezpośredni nadzór nad działalnością stanowisk ds. ogólnorolnych i leśnych, gospodarki gruntami i planowania przestrzennego.

Jej przygotowanie do powierzonego stanowiska jest nie tylko merytoryczne i podbudowane ogromną praktyką ale i wiedzą uniwersytecką. Pani Bogumiła jest absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu (obecnie Uniwersytet WSB Merito) Wydziału Finansów i Bankowości na kierunku Zarządzanie w specjalności gospodarka nieruchomościami. Posiada również Licencję Zarządcy Nieruchomości wydaną przez były Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast.

Nie jest już radną gminy Ryczywół, więc o konflikcie interesów nie może być mowy. Do tego pani Bogumiła jest osobą sympatyczną i otwartą, co pozostaje nie bez znaczenia dla jej przyszłych petentów.


Okładka najnowszego numeru Gazety Obornickiej

Sprzedam
piętro domu

w Kowanówku
120 m2, garaż, 
budynek gospodarczy, działka, 
ogrzewanie gazowe,
osobne wejście.
tel. 501 546 289

Sprzedam działkę
Kowanowo k/Obornik
o pow. 1574 m2
woda, kanalizacja, prąd
tel. 604 437 643
tel. 607 824 436USŁUGI TRANSPORTOWE
do 1,5 tony
z paką otwartą
tel. 697 300 576TANI WĘGIEL
PROMOCJA

Skład opału w Rożnowie poleca:
– Węgiel Kamienny Kostka
LUZ
– Węgiel Kamienny Orzech
Worki LUZ
– Ekogroszki Węgla Kamiennego Worki LUZ
– Miał z Groszkiem Luz
Ekogroszek składujemy w suchym, zamkniętym pomieszczeniu
Rożnowo ul. F. Mickiewicza 5
CENY PROMOCYJNE!!
Nie przepłacaj! Zadzwoń!
Tel. 502 612 399 lub 600 371 366
Transport powyżej 1 tony na terenie gmin 
Oborniki, Rogoźno i Ryczywół GRATIS!Układanie parkietów, podłóg i paneli,
cyklinowanie, polerowanie bezpyłowe
Oborniki tel. 669 934 242


REDAKCJA

Gazeta Powiatowa Ziemia Obornicka. Tygodnik Informacyjny, Kulturalny i Społeczny. Ukazuje się w każdy wtorek od 1991 roku. Wydawca: Handel-Druk-Kolportaż. ISSN 1427-5848.

Reklamy i ogłoszenia
Dorota Misiorna: tel. 660 875 525, dorota@oborniki.com.pl.

Redaktor naczelny: Marek Misiorny,
tel. 517 146 753.

Mail do redakcji: gazeta@oborniki.com.pl.