Wizyty poseł PiS w gminie Oborniki

Wizyty poseł PiS w gminie Oborniki

GMINA OBORNIKI. Poseł Marta Kubiak z PiS odwiedziła Oborniki i spotkała się z burmistrzem Tomaszem Szramą. Wspólnie oceniali stan lokalnych inwestycji. – Mogłam zobaczyć postępy prac przy przebudowie ulic Staszica i Paderewskiego. Bardzo sobie cenię takie wizyty w terenie, gdyż daje to możliwość rozmowy z lokalną społecznością. Jest to świetna okazja do poznania ich problemów i oczekiwań – stwierdziła poseł Kubiak.

Następnie odwiedzono boisko przy Szkole Podstawowej w Rożnowie. Gmina ma w planie przekazanie tego obiektu w zarząd Obornickiego Centrum Sportu. W związku z tym do spotkania dołączyli sołtys Barbara Bacic-Gaertner, dyrektor OCS Jacek Okpisz oraz przedstawiciel lokalnej, sportowej społeczności Marcin Stypuła. Przy okazji tego spotkania poseł miała okazję poznać mickiewiczowską tradycję i zwiedzić izbę pamiątkową, poświęconą Mickiewiczom.

W dalszej części wizyty poseł udała się do Łukowa. Tam wspólnie z sołtys Ewą Bardzik omawiała kwestię gazociągu, który przebiega pod drogą w tej miejscowości. Potem były kolejne place budowy, m.in. prezentacja przebudowy hali OCS przy Szkole Podstawowej nr 4.

Miłym przerywnikiem tej wizyty był finał półkolonii w Bogdanowie. Świetna zabawa, miła atmosfera i zadowolone dzieci. Następnie poseł udała się do Objezierza. – Serdecznie dziękuję ,urmistrzowi Obornik, panu Tomaszowi Szramie za miłe przyjęcie i tak owocne spotkanie – stwierdziła na koniec wizyty poseł Kubiak.

Podobne artykuły