Wielka Sobota rano: bez zakażeń w Obornikach i Rogoźnie

Wielka Sobota rano: bez zakażeń w Obornikach i Rogoźnie

ZIEMIA OBORNICKA. Rzecznik wojewody przekazał informację, że na godzinę 19 w w Wielką Sobotę nie ma nowych zarażeń w powiecie obornickim.

W Wielkopolsce potwierdzono 10 nowych przypadków zakażeń koronawirusem. Są to: 27-letnia kobieta z powiatu poznańskiego (przebywa w izolacji domowej); 59-letnia kobieta z powiatu gnieźnieńskiego (przebywa w izolacji domowej); 92-letni mężczyzna z powiatu ostrowskiego (przebywa w szpitalu przy ul. Szwajcarskiej); 69-letni mężczyzna z powiatu poznańskiego (przebywa w szpitalu przy ul. Szwajcarskiej); 79-letnia kobieta z powiatu rawickiego (przebywa w szpitalu przy ul. Szwajcarskiej); 38-letnia kobieta z powiatu poznańskiego (przebywa w izolacji domowej); 50-letni mężczyzna z powiatu poznańskiego (przebywa w izolacji domowej); 67-letni mężczyzna z powiatu leszczyńskiego (przebywa w izolacji domowej); 66-letnia kobieta z powiatu leszczyńskiego (przebywa w izolacji domowej).

W Wielkopolsce do tej pory odnotowano 489 przypadków zakażenia koronawirusem, w tym 26 osób zmarło, 9 wyzdrowiało.

W Polsce w Wielką Sobotę stwierdzono 133 nowych zakażeń i 14 kolejnych zgonów. Łącznie koronawirusa zdiagnozowano u 6088 osób. Zmarło 195 z nich.

Podobne artykuły