Uroczysty koniec moto-sezonu

OBORNIKI. Motoklub Oborniki powstał zaledwie 13 grudnia 2002 roku a już może pochwalić się długą listą sukcesów. Pewnie by ich nie było, gdyby nie spora liczba osób, które chętnie i w każdej sytuacji pomagają sportowcom. By podsumować miniony sezon i podziękować tym ostatnim, zarząd Motoklubu zaprosił ich do sali wielkiej OOK.

Wśród honorowych gości prezes Waldemar Iracki wymienił dwie damy czyli Annę Rydzewską i dyrektor szpitala w Kowanówku Aleksandrę Wilczak. Przybył też wicewojewoda Witkowski, obaj wiceburmistrzowie i wielu innych, których trudno tu wymienić z powodu braku miejsca. Nie można jednak nie wspomnieć o gościu szczególnym, którym byli młodzi pływacy z Trójki. Najlepszych motocyklistów nagrodzono pucharami. Podobne otrzymali pływacy a nieprzypadkowo wręczała je Aleksandra Wilczak, która jest nie tylko lekarzem ale i płetwonurkiem.

Pamiątkowe plakietki otrzymali sponsorzy, pomocnicy i wszyscy inni, bez których trudno sobie wyobrazić ten sport. Tu warto wspomnieć, iż wszystkich traktowano równo bez względu na to, czy pomagali sprzątać tor czy byli hojnymi sponsorami lub elitą władzy. To właśnie siła Waldka Irackiego czy Ryszarda Obsta, którym się nie odmawia choćby dlatego, że najmniejszy nawet gest zapamiętają i w stosownej chwili zań podziękują. Tak też było w dniu podsumowania.

Podobne artykuły