Udane świąteczne regaty

ROGOŹNO. W sobotę i niedzielę Klub Żeglarski Kotwica zorganizował regaty w dwóch klasach: Optymist – memoriał Czesława Janusa – oraz Cadet o puchar starosty powiatu obornickiego. W regatach uczestniczyły, poza gospodarzami, UKS Dwójka Rogoźno, LKSiT Neptun Wągrowiec i CHKŻ LOK Chodzież. Przy pięknej, słonecznej i wietrznej pogodzie przeprowadzono siedem wyścigów. W pierwszym dniu przeprowadzono cztery, a w drugim dniu trzy. 

W klasie Optymist zwyciężył zawodnik z Neptuna Wągrowiec – Maciej Stróżowski. Następne miejsca zajęli Mikołaj Pochylski (Kotwica), Dawid Garguliński (Kotwica), Jakub Brzeszczański (Dwójka Rogoźno) Tomasz Braczyński, Dawid Pochylski Dawid (Kotwica),  Kamil Brzeszczański (Dwójka Rogoźno), Mikołaj Krzyżanowski (Kotwica), Patryk Kaniewski (Dwójka Rogoźno), Bartosz Mantaj, Remigiusz Miazga (KŻ Kotwica). 

Natomiast w klasie Cadet trzy miejsca na podium zajęli reprezentanci Kotwicy. Zwyciężyła załoga w składzie Łukasz Garguliński z kuzynem Krystianem Gargulińskim, przed Maciejem Pacanowskim  i Maciej Gargulisńkim. Trzecie miejsce zdobyli Bartosz Jarząbek i Klaudia Gargulińska. Czwarta była załoga z Chodzieży – Michał Gmaj z Januszem Pichorskim.

Po opuszczeniu bandery Polskiego Związku Żeglarskiego uznano regaty za odbyte. Wszyscy zawodnicy biorący udział w regatach otrzymali nagrody, a zwycięzcy dodatkowo  puchary. Zarząd Klubu Kotwica ufundował dwa puchary z nagrodami dla najmłodszego zawodnika i najmłodszej zawodniczki regat, a byli to Klaudia Gargulińska i Remigiusz Miazga. Niespodzianką było też ufundowanie przez Prezesa WOPR pucharu dla najlepszego zawodnika w ostatnim wyścigu regat w klasie Optymist. Był nim reprezentant Neptuna Wągrowiec Maciej Stróżowski.

Gospodarze regat dziękują za naszym pośrednictwem wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji zawodów, drużynie WOPR za zabezpieczenie ratownicze i sędziom, którzy zrezygnowali z diet.


Okładka najnowszego numeru Gazety Obornickiej

Szczenięta 
owczarka niemieckiego
Informacje pod numerem telefonu
509 400 305

Sprzedam działkę budowlaną 2000 m,
pełne media, 
ul. Owocowa Oborniki
tel. 602 571 861,
507 142 755
724 016 319


TANI WĘGIEL
PROMOCJA

Skład opału w Rożnowie poleca:
– Węgiel Kamienny Kostka
LUZ
– Węgiel Kamienny Orzech
Worki LUZ
– Ekogroszki Węgla Kamiennego Worki LUZ
– Miał z Groszkiem Luz
Ekogroszek składujemy w suchym, zamkniętym pomieszczeniu
Rożnowo ul. F. Mickiewicza 5
CENY PROMOCYJNE!!
Nie przepłacaj! Zadzwoń!
Tel. 502 612 399 lub 600 371 366
Transport powyżej 1 tony na terenie gmin 
Oborniki, Rogoźno i Ryczywół GRATIS!


Układanie parkietów, podłóg i paneli,
cyklinowanie, polerowanie bezpyłowe
Oborniki tel. 669 934 242


REDAKCJA

Gazeta Powiatowa Ziemia Obornicka. Tygodnik Informacyjny, Kulturalny i Społeczny. Ukazuje się w każdy wtorek od 1991 roku. Wydawca: Handel-Druk-Kolportaż. ISSN 1427-5848.

Reklamy i ogłoszenia
Dorota Misiorna: tel. 660 875 525, dorota@oborniki.com.pl.

Redaktor naczelny: Marek Misiorny,
tel. 517 146 753.

Mail do redakcji: gazeta@oborniki.com.pl.