Niedziela godzina 13: u jednego oborniczanina wykluczono zakażenie, drugi nadal w szpitalu

Niedziela godzina 13: u jednego oborniczanina wykluczono zakażenie, drugi nadal w szpitalu

POWIAT OBORNICKI. Jeden z oborniczan, hospitalizowany przedwczoraj, został wypuszczony ze szpitala zakaźnego. Testy wykazały, że nie jest zarażony. W szpitalu przebywa jeszcze druga osoba z Obornik, czekając na wyniki testów.

Powiatowy Inspektor Sanitarny w Obornikach podał aktualną sytuacje epidemiologiczną w powiecie obornickim: 1 osoba jest hospitalizowana (spadek o1). 135 osób jest poddane kwarantannie domowej (w tym 131 związanych z powrotem z zagranicy) – wzrost o 2 osoby. 2 osoby są pod nadzorem epidemiologicznym (wzrost o 1 osobę).

W gminie Oborniki 1 osoba pozostaje hospitalizowana. 64 osoby są poddane kwarantannie domowej (w tym 63 związane z powrotem z zagranicy) – wzrost o 1 osobę. 1 osoba jest pod nadzorem epidemiologicznym.

W gminie Rogoźno 54 osoby poddane kwarantannie domowej (w tym 53 związane z powrotem z zagranicy). 1 osoba jest pod nadzorem epidemiologicznym.

W gminie Ryczywół 17 osób poddanych jest kwarantannie domowej ( w tym 15 związanych z powrotem z zagranicy) – wzrost o 1 osobę.

Stan w niedzielę na godzinę 13.

Podobne artykuły