Tydzień Przedszkolaka w „Baśniowej krainie”

Tydzień Przedszkolaka w „Baśniowej krainie”

POŁAJEWO. Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka przypadał 20 września. W Publicznym Przedszkolu „Baśniowa kraina” w Połajewie obchody tego wyjątkowego dnia stały się impulsem do świętowania przez cały tydzień pod hasłem Tydzień Przedszkolaka. O moc atrakcji dla wszystkich przedszkolaków zadbały nauczycielki na czele z Panią dyrektor, a także rodzice.

Każdy dzień był wyjątkowy i pełen niespodzianek. Czerpiąc radość ze wspólnego świętowania Przedszkolaki odbyły podróż po podwodnym świecie dzięki oceanarium.

W tym magicznym tygodniu odbyło się także „Pasowanie na Przedszkolaka”. Była to pierwsza uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Pani Dyrektor za pomoc a czarodziejskiego ołówka dokonała uroczystego „Aktu Pasowania”. Dzieci poznały również na czym polega praca fotografa, który wykonał pamiątkowe zdjęcia w ramach prezentu.

Uwieńczeniem tygodnia Przedszkolaka była impreza „ Urodziny Grupy” . W „Baśniowej krainie” we wszystkich 10 Oddziałach odbyły się uroczystości. Jak na prawdziwej imprezie urodzinowej nie mogło zabraknąć tortu oraz tańców i zabaw aktywizujących do wspólnej zabawy. Był to tydzień pełen pozytywnych emocji i uśmiechu. .

Podobne artykuły