Trzecia porażka Wełny Rogoźno

OWIŃSKA. W sobotę 12 września zespół Wełny Rogoźno wyjechał do Owińsk, by rozegrać mecz w ramach IV kolejki ligi okręgowej grupy wschodniej.  W tym sezonie był to drugi mecz na wyjeździe. W pierwszym spotkaniu wyjazdowym Wełna pokonała faworyzowaną Wartę Śrem 1:0. Po ostatniej porażce u siebie, rogozińscy piłkarze chcieli udowodnić, że są dobrym zespołem i z każdym przeciwnikiem mogą wygrać. 

Mecz z Błękitnymi Owińska rozpoczął się znakomicie. Po pięknej akcji przeprowadzonej prawą stroną boiska, Szymon Wojciechowski wykorzystał dośrodkowanie i strzelił na 1:0. Później do głosu doszli gospodarze, którzy w 9 minut wyszli na prowadzenie  2:1, takim też wynikiem zakończyła się pierwsza część spotkania. 

Druga połowa  rozpoczęła się od ataków gospodarzy. Jedną z kontr wykorzystał były piłkarz Wełny, Robert Ludowicz, który pięknym strzałem przelobował rogozińskiego bramkarza. Wełna zaczęła atakować, niestety odkrywając tyły. Kolejna kontrę wykorzystał Krzysztof Blados, który również grał w Rogoźnie. 

Od tego momentu w szeregi gospodarzy wstąpiło rozluźnienie. Rogozińskim piłkarzom udało się to wykorzystać i strzelić bramkę. Rzut karny podyktowany za faul na Mateuszu Lepkowskim wykorzystał Szymon Wojciechowski, który zdobył już czwartą bramkę w tym sezonie.

Wełna zagrała w składzie: Pokorzynski Dominik, Kudliński Michał, Sztuba Michał, Zemlik Marcin, Kaczmarczyk Krystian, Lech Łukasz,  Czarnecki Adrian (C), Urban Sławomir, Ber Jarosław, Wólczyński Łukasz, Wojciechowski Szymon.  Na boisku pojawili się także Lepkowski Mateusz, Jóżwiak Bartosz, Baczyński Michał i Kotus Norbert.


Okładka najnowszego numeru Gazety Obornickiej

Sprzedam
piętro domu

w Kowanówku
120 m2, garaż, 
budynek gospodarczy, działka, 
ogrzewanie gazowe,
osobne wejście.
tel. 501 546 289

Sprzedam działkę
Kowanowo k/Obornik
o pow. 1574 m2
woda, kanalizacja, prąd
tel. 604 437 643
tel. 607 824 436


TANI WĘGIEL
PROMOCJA

Skład opału w Rożnowie poleca:
– Węgiel Kamienny Kostka
LUZ
– Węgiel Kamienny Orzech
Worki LUZ
– Ekogroszki Węgla Kamiennego Worki LUZ
– Miał z Groszkiem Luz
Ekogroszek składujemy w suchym, zamkniętym pomieszczeniu
Rożnowo ul. F. Mickiewicza 5
CENY PROMOCYJNE!!
Nie przepłacaj! Zadzwoń!
Tel. 502 612 399 lub 600 371 366
Transport powyżej 1 tony na terenie gmin 
Oborniki, Rogoźno i Ryczywół GRATIS!


Układanie parkietów, podłóg i paneli,
cyklinowanie, polerowanie bezpyłowe
Oborniki tel. 669 934 242


REDAKCJA

Gazeta Powiatowa Ziemia Obornicka. Tygodnik Informacyjny, Kulturalny i Społeczny. Ukazuje się w każdy wtorek od 1991 roku. Wydawca: Handel-Druk-Kolportaż. ISSN 1427-5848.

Reklamy i ogłoszenia
Dorota Misiorna: tel. 660 875 525, dorota@oborniki.com.pl.

Redaktor naczelny: Marek Misiorny,
tel. 517 146 753.

Mail do redakcji: gazeta@oborniki.com.pl.