Tragiczna śmierć mieszkańca Ryczywołu

Tragiczna śmierć mieszkańca Ryczywołu

POWIAT CZARNKOWSKO-TRZCIANECKI. W poniedziałek sierpnia na trasie Czarnków-Kuźnica Czarnkowska doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego zginął 71-letni mieszkaniec Ryczywołu.

Do tragedii doszło około godziny 15:12 na drodze wojewódzkiej 178.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 66-letni mieszkaniec Czarnkowa, wyjeżdżając z zakrętu zderzył się bocznie z jadącym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym marki Man, którym kierował 71-letni mieszkaniec Ryczywołu.

W wyniku zderzenia pojazd ciężarowy zjechał na prawe pobocze, a następnie zsunął się ze skarpy i uderzył z impetem w przydrożne drzewo. Niestety, 71-latek wypadł z kabiny i został przygnieciony przez pojazd. Na skutek odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Kierujący Fiatem był trzeźwy i wraz ze swoją 67-letnią pasażerką trafił do szpitala.

Będący na miejscu mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku, przesłuchali świadków oraz przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia drogowego. Przyczynę i okoliczności tej tragedii wyjaśni prowadzone w sprawie śledztwo. Obecnie trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tej tragedii.

Podobne artykuły