Taneczna wizytówka

OBORNIKI. W sobotni wieczór na widowni sali przy ulicy Obrzyckiej zabrakło miejsc siedzących, a sprawcą tego była Iwona Markiewicz i grupa tancerzy z jej szkoły tańca. Sukces frekwencyjny na kolejnym pokazie był tym większy, że chętni by podziwać rewię tańca musieli nabyć bilet, zysk był przeznaczony na fundację „Dzieci tańca”. Na parkiecie pojawiały się kolejne formacje prezentujące taniec klasyczny, modern, funky, jazz, street dance, disco czy hip-hop. Dziewczynki, dziewczyny a także grupka młodzieńców zaskakiwała dynamiką, kunsztem opanowania choreografii i doskonałą synchronizacją. Podzieleni na grupy wiekowe – Iskierki, Allegro oraz Fantazja, w doskonale dobranych kostiumach sprawiali wrażenie, że ich ciał nie dotyczy powszechna grawitacja. Mierząc ich popisy jakością braw, trzeba przyznać, że barwne i starannie przygotowane widowisko bardzo się podobało. 

Fanki najgłośniej piszczały podczas występu grupy trenowanej przez Paulinę Farmuz. Największe zaś wrażenie zrobiły dziewczyny z Iskierek w brodwayowskiej składance zatytułowanej „Kabaret”. Nasza ocena może być jednak nieco subiektywna, dlatego zarejestrowaliśmy fragmenty poszczególnych występów, by można je było samemu ocenić na naszej stronie www.oborniki.com.pl. 

Koncert był doskonałą okazją do złożenia podziękowań sponsorom i ludziom szczególnie  życzliwym, bez których trudno byłoby uzyskać tak wysoki poziom. Śledząca tancerki i tancerzy Anna Rydzewska zgodziła się z naszą opinią, że w stwierdzeniu, iż szkoła Iwony Markiewicz jest taneczną wizytówka Obornik, nie ma cienia przesady. 


Okładka najnowszego numeru Gazety Obornickiej

Szczenięta 
owczarka niemieckiego
Informacje pod numerem telefonu
509 400 305

Sprzedam działkę budowlaną 2000 m,
pełne media, 
ul. Owocowa Oborniki
tel. 602 571 861,
507 142 755
724 016 319


TANI WĘGIEL
PROMOCJA

Skład opału w Rożnowie poleca:
– Węgiel Kamienny Kostka
LUZ
– Węgiel Kamienny Orzech
Worki LUZ
– Ekogroszki Węgla Kamiennego Worki LUZ
– Miał z Groszkiem Luz
Ekogroszek składujemy w suchym, zamkniętym pomieszczeniu
Rożnowo ul. F. Mickiewicza 5
CENY PROMOCYJNE!!
Nie przepłacaj! Zadzwoń!
Tel. 502 612 399 lub 600 371 366
Transport powyżej 1 tony na terenie gmin 
Oborniki, Rogoźno i Ryczywół GRATIS!


Układanie parkietów, podłóg i paneli,
cyklinowanie, polerowanie bezpyłowe
Oborniki tel. 669 934 242


REDAKCJA

Gazeta Powiatowa Ziemia Obornicka. Tygodnik Informacyjny, Kulturalny i Społeczny. Ukazuje się w każdy wtorek od 1991 roku. Wydawca: Handel-Druk-Kolportaż. ISSN 1427-5848.

Reklamy i ogłoszenia
Dorota Misiorna: tel. 660 875 525, dorota@oborniki.com.pl.

Redaktor naczelny: Marek Misiorny,
tel. 517 146 753.

Mail do redakcji: gazeta@oborniki.com.pl.