Sukcesy młodych sportowców

POWIAT OBORNICKI. W tym roku obornickie ekipy szkolne w piłce ręcznej przypomniały wszystkim o swoim istnieniu i zaskoczyły wielu mocnym powrotem. Podczas Mistrzostw Wielkopolski w Buku uczniowie SP 4 prowadzeni przez Marka Arciszewskiego byli bezkonkurencyjni. Wszystkie mecze wygrali bardzo  wysoko a w finale wręcz roznieśli swoich rówieśników z Buku. Oborniczanie będą reprezentować województwo podczas Igrzysk Ogólnopolskich będących nieoficjalnymi mistrzostwami Polski tego rocznika.

Równie dobrze spisały się dziewczęta, które dopiero w decydującej o złocie walce uległy gospodyniom z Buku. Drugie miejsce i srebrne medale to  duży i kolejny sukces Katarzyny Przybysz oraz Jej podopiecznych.

Prawdziwą furorę robią tenisiści stołowi. Po wcześniejszych  tytułach mistrzowskich LO Oborniki oraz Jakuba Strzępki o  sukces postarali się również uczniowie Gimnazjum nr 3 zdobywając złote medale podczas drużynowych mistrzostw Wielkopolski w Śmiglu i otrzymując przepustkę na finał krajowy w Brzegu Dolnym. Na zawody ogólnopolskie do Łomży wyjadą też tenisiści LO Oborniki. W kategorii szkół podstawowych także zostały zdobyte medale. Tytuł Wicemistrzyń Wielkopolski zdobyły uczennice SP 2 Oborniki. O krok od medalu byli też chłopcy tej szkoły. Ostatecznie zajęli 4 miejsce. Do indywidualnych finałów wojewódzkich w tenisie stołowym awansowały uczennice SP Ryczywół i uczniowie G3 Oborniki.


Okładka najnowszego numeru Gazety Obornickiej

Sprzedam
piętro domu

w Kowanówku
120 m2, garaż, 
budynek gospodarczy, działka, 
ogrzewanie gazowe,
osobne wejście.
tel. 501 546 289

Sprzedam działkę
Kowanowo k/Obornik
o pow. 1574 m2
woda, kanalizacja, prąd
tel. 604 437 643
tel. 607 824 436


TANI WĘGIEL
PROMOCJA

Skład opału w Rożnowie poleca:
– Węgiel Kamienny Kostka
LUZ
– Węgiel Kamienny Orzech
Worki LUZ
– Ekogroszki Węgla Kamiennego Worki LUZ
– Miał z Groszkiem Luz
Ekogroszek składujemy w suchym, zamkniętym pomieszczeniu
Rożnowo ul. F. Mickiewicza 5
CENY PROMOCYJNE!!
Nie przepłacaj! Zadzwoń!
Tel. 502 612 399 lub 600 371 366
Transport powyżej 1 tony na terenie gmin 
Oborniki, Rogoźno i Ryczywół GRATIS!


Układanie parkietów, podłóg i paneli,
cyklinowanie, polerowanie bezpyłowe
Oborniki tel. 669 934 242


REDAKCJA

Gazeta Powiatowa Ziemia Obornicka. Tygodnik Informacyjny, Kulturalny i Społeczny. Ukazuje się w każdy wtorek od 1991 roku. Wydawca: Handel-Druk-Kolportaż. ISSN 1427-5848.

Reklamy i ogłoszenia
Dorota Misiorna: tel. 660 875 525, dorota@oborniki.com.pl.

Redaktor naczelny: Marek Misiorny,
tel. 517 146 753.

Mail do redakcji: gazeta@oborniki.com.pl.