Strefa parkowania nadal w zarządzie Projekt Parking

Strefa parkowania nadal w zarządzie Projekt Parking

OBORNIKI. Firma Projekt Parking Sp. z o.o. została wybrana w postępowaniu przetargowym na zorganizowanie i administrowanie strefą niestrzeżonego płatnego parkowania na terenie miasta Oborniki.

Jej konkurentem była spółka APCOA Parking Polska, rezydująca na 26 piętrze biurowca przy Rondzie ONZ w Warszawie.

Zamówienie polega na urządzeniu i wyposażeniu strefy w minimum 13 parkometrów i inne urządzenia niezbędne do jej właściwego funkcjonowania, pobieraniu opłat za parkowanie, opłat abonamentowych oraz opłat dodatkowych.

W ramach zamówienia wykonawca będzie coroczne odnawiać oznakowanie poziome w obszarze oddziaływania strefy oraz czyścił oznakowanie pionowe i uzupełniał braki w oznakowaniu poziomym.
Gmina zaproponowała koszt operacji na poziomie 1 155 000 zł brutto. Pierwszy z oferentów zaproponował 1 334 894,40 zł brutto, podczas gdy drugi kwotę 1 359 691,20 zł brutto.

Wynika z tego, że oferta firmy Projekt Parking była o 24 797 złotych niższa i dlatego komisja ją właśnie wybrała. Kolejny rok zarządzania strefą ograniczonego parkowania rozpocznie się 1 lutego tego roku, a zmian oborniczanie z pewnością nie zauważą.

Podobne artykuły