Sokół pokonał Wełnę

Sokół pokonał Wełnę

ROGOŹNO. W niedzielne popołudnie odbył się mecz towarzyski pomiędzy RKS Wełna Rogoźno oraz Sokołem Damasławek.

Na rogozińskim stadionie im. Bernarda Nowaka zgromadziło się niewielkie grono sympatyków piłki nożnej. Poziom meczu nie mógł zadowolić, ale mimo to czas spędzony przy Wielkiej Poznańskiej można było uznać za udany. Obecni na meczu Wełny Rogoźno i Sokoła Damasławek na pewno mogli cieszyć się z obejrzenia aż 10 bramek.

Mecz rozpoczął się od szybko straconej bramki przez RKS. Nie popisał się w tej sytuacji bramkarz. Ten ewidentnie nie miał tego dnia najlepszego. Koledzy starali się odrobić straty, co udało się uczynić za sprawą Rybarczyka. Przed przerwą kibice zobaczyli jeszcze trzy inne gole. Najpierw goście wykorzystali karnego, a niewiele później podwyższyli na 3:1. Rezultat zmienił Baczyński pięknym strzałem głową i do przerwy było 2:3.

Po zmianie stron RKS próbował doprowadzić do remisu. Próby okazywały się nieskuteczne w przeciwieństwie do rywali, którzy podwyższyli rezultat na 2:4. Do końca spotkania padły jeszcze po dwa gole dla obu stron. Ostatecznie Sokół Damasławek wygrał z Wełną 6:4.

Wełna Rogoźno – Sokół Damasławek 4:6 (2:3). Dla RKS strzelali: Rybarczyk, Baczyński, Wojciechowski, Łubianka.

Podobne artykuły