Słaby mecz i porażka Sparty

CIECHOCINEK. Niestety nie udał się wyjazd piłkarzy Sparty Oborniki do Ciechocinka, gdzie na własne życzenie przegrali z miejscowym Zdrojem 1:0. Początek spotkania nie zapowiadał porażki, bowiem oba zespoły walczyły na boisku jak równy z równym. Niestety z upływem kolejnych minut meczu oborniczanie coraz częściej zaczęli tracić, piłki w środku pola z czego robiły się groźne kontry dla gospodarzy. Właśnie po jednej stracie w 10 min. meczu, zawodnik gospodarzy dośrodkował w pole karne na głowę wbiegającego napastnika i Zdrój objął prowadzenie.

W 17 min. meczu Sparta mogła wyrównać, po szybkiej akcji skrzydłem, Gendera dośrodkował w pole karne jednak Brauza trafił w boczną siatkę. W 21 min. meczu groźnie zaatakowali gospodarze jednak pewnie bramce spisał się Słowik. W 23 min. meczu trener Sparty dokonuje zmiany, bowiem kontuzji nabawił się Jujeczka. W 31 min. meczu Sparta powinna wyrównać Cyranek idealnie prostopadle zagrał do Brauzy, ten na pełnej szybkości minął bramkarza, jednak źle trafił w piłkę i nie trafił w bramkę. W 36 min. meczu ponownie dobrą składna akcje przeprowadzili Spartanie, jednak gospodarze sfaulowali Lizewicza.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił, Sparta grała często schematycznie, a gospodarze co jakiś czas groźnie kontrowali. W 50 min. meczu po jednej z kontr, poprzeczka ratuje Spartę od utraty bramki. W 55 min. meczu Pawlaczyk wygrywa pojedynek biegowy na boku boiska dośrodkowuje w pole karne, jednak Florek nie trafia w bramkę. Dwie minuty później odpowiadają gospodarze, jednak na miejscu ponownie jest Słowik. W 63 min. meczu ponownie groźnie kontruje Sparta, jednak Pawlaczyk traci piłkę. W 71 min. meczu ponownie doskonałą sytuację do pokonania bramkarza marnuje Brauza, Dachowski zagrywa do niego piłkę z autu, która mija obrońcę, jednak kapitan Sparty trafia wprost w bramkarza. W 80 min. meczu Lizewicz decyduje się na strzał jednak jest on niecelny. Do końca spotkania Spartanie walczą o zdobycie bramki jednak ta sztuka im się nie udaje i mimo kilku dogodnych sytuacji przegrywają ze Zdrojem 1:0.

Skład Sparty: Słowik – Gendera, Jujeczka (23 min. Dachowski), Szpalik, Radziwołek (77 min. Buczkowski), Lizewicz, Brauza, Cyranek( 60 min. Bukowski), Daniel, Florek, Golon (46 min. Pawlaczyk). Żółte kartki dla Sparty: 41 min. Brauza. 


Okładka najnowszego numeru Gazety Obornickiej

Szczenięta 
owczarka niemieckiego
Informacje pod numerem telefonu
509 400 305

Sprzedam działkę budowlaną 2000 m,
pełne media, 
ul. Owocowa Oborniki
tel. 602 571 861,
507 142 755
724 016 319


TANI WĘGIEL
PROMOCJA

Skład opału w Rożnowie poleca:
– Węgiel Kamienny Kostka
LUZ
– Węgiel Kamienny Orzech
Worki LUZ
– Ekogroszki Węgla Kamiennego Worki LUZ
– Miał z Groszkiem Luz
Ekogroszek składujemy w suchym, zamkniętym pomieszczeniu
Rożnowo ul. F. Mickiewicza 5
CENY PROMOCYJNE!!
Nie przepłacaj! Zadzwoń!
Tel. 502 612 399 lub 600 371 366
Transport powyżej 1 tony na terenie gmin 
Oborniki, Rogoźno i Ryczywół GRATIS!


Układanie parkietów, podłóg i paneli,
cyklinowanie, polerowanie bezpyłowe
Oborniki tel. 669 934 242


REDAKCJA

Gazeta Powiatowa Ziemia Obornicka. Tygodnik Informacyjny, Kulturalny i Społeczny. Ukazuje się w każdy wtorek od 1991 roku. Wydawca: Handel-Druk-Kolportaż. ISSN 1427-5848.

Reklamy i ogłoszenia
Dorota Misiorna: tel. 660 875 525, dorota@oborniki.com.pl.

Redaktor naczelny: Marek Misiorny,
tel. 517 146 753.

Mail do redakcji: gazeta@oborniki.com.pl.