Rusza Halowa Liga Piłki Nożnej OCS 2005

OBORNIKI. 18 lutego w kawiarence OCS odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące rozgrywek w ramach halowej ligi piłki nożnej niezrzeszonych. Nadspodziewanie duża ilość zgłoszonych ekip (22) spowodowała, że dokonano podziału startujących na dwie grupy (A i B).

Ustalono, że mistrzowie grup walczyć będą w finale o główne trofeum. Po zakończeniu gier na następny sezon w tzw. I lidze pozostanie po 5 najlepszych drużyn z każdej grupy. Zaś pozostałe ekipy będą mogły walczyć w II lidze.

I kolejka rozpocznie się 12/13 marca (kolejność spotkań ustalono w oparciu o system Bergera). Szczegółowy terminarz gier zostanie podany po dokładnym ustaleniu wolnych terminów na Hali Sportowej, która w marcu będzie służyła za arenę eliminacji MŚ w piłce ręcznej (mecze i treningi Kadry).

Oto nazwy zgłoszonych drużyn:

Grupa A (zielona) KS Bociany Oborniki, Budimpeks Oborniki, Pilsner Team Oborniki, Stoper 1 Poznań, Flinstonowie Oborniki, Browary 3 Oborniki, Eko Mak Słonawy, Brovary Hills Oborniki, Zielone Żabki Oborniki, Niezależni Zielątkowo, Deja vu Oborniki,

Grupa B (niebieska) Ziomki Bogdanowo, Cebulki Oborniki, Jaskiniowcy Oborniki, Memento Mori Kiszewo, Bertus Team Oborniki, Muzycy Oborniki, Pomax Oborniki, All Stars Oborniki, Art. Bud Oborniki, Stoper 2 Poznań, Sportmania Oborniki.

Podobne artykuły