Rogozińskie inwestycje

Rogozińskie inwestycje

ROGOŹNO. Dobiega koniec roku, czas na podsumowanie rogozińskich inwestycji, a było ich wiele. Zakończono właśnie kolejne inwestycje z tych współfinansowanych przez gminę Rogoźno i samorząd województwa wielkopolskiego.

Przy Szkole Podstawowej nr 3 powstała nowoczesna bieżnia lekkoatletyczna, natomiast ogrody działkowe przy ulicy Długiej i Seminarialnej zostały otoczone nowymi parkanami.

Rogoźno odwiedzili poseł Jakub Rutnicki oraz członek zarządu województwa Jacek Bogusławski, aby zapoznać się z realizacją dofinansowanych inwestycji.

Wraz z burmistrzem Romanem Szuberskim, prezesami działek Ryszardem Pawlakiem i Janem Lijewskim oraz dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Rogoźnie Iwoną Rzańską, ocenili jakość wykonanych prac i rozmawiali na temat kolejnych planów i potrzeb.

Jak udało się dowiedzieć naszej redakcji będą też pieniądze dla Szkoły Podstawowej nr 2, więc i rok przyszły może obfitować w kolejne inwestycje. Wśród nich trzeba tu wspomnieć o środkach na budowę pierwszego w Rogoźnie żłóbka, na który od lat czeka wiele rodzin.

Podobne artykuły