Rafał Mysiak zaproponował, teraz wykona projekt

Rafał Mysiak zaproponował, teraz wykona projekt

OBORNIKI. Jeszcze niedawno prezentowaliśmy na naszych łamach koncepcję budowy nowego obornickiego domu kultury, zaproponowaną i przekazaną miastu w prezencie przez znakomitego i uznanego architekta Rafała Mysiaka.

Jeszcze nie przebrzmiała do końca dyskusja na ten temat, a już burmistrz Szrama zlecił wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej, pełnobranżowej wraz ze specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, sieci komputerowej logicznej, wentylacyjnej, telefonicznej, akustyki (akustyka wnętrz, ochrona przeciwdźwiękowa, oświetlenie sceniczne, mechanika sceniczna, technika estradowa) dotyczącej budowy budynku oraz amfiteatru przy nowym Obornickim Ośrodku Kultury.

Po przetargu została wybrana oferta pracowni z Poznania, prowadzonej przez Rafała Mysiaka warta 157 440 zł brutto.

Kolejnym krokiem będzie wyłonienie wykonawcy rapierów rozbiórki, a potem budowy nowego kompleksu kultury, co będzie zadaniem tak kosztownym jak i potrzebnym.

Przy okazji mowy o Rafale Mysiaku nie sposób przemilczeć jego kolejnych sukcesów. Na początku roku wygrał wielki konkurs na zaprojektowanie nadziemnej części Muzeum Polskiego Kopalnictwa w Katowicach. Niedługo potem uznanie zyskał zaprojektowany przez niego super nowoczesny wieżowiec, mający stanąć przy wjeździe do Torunia.

Podobne artykuły