Powitanie dyrektor Ilony Krupki

POWIAT OBORNICKI. Po latach zatrudnienia w Zarządzie Dróg Powiatowych odszedł na emeryturę dyrektor Ryszard Juszkiewicz. Jego miejsce zajęła Ilona Krupka. 

Pani Ilona przyznała w rozmowie z nami, że nie jest co prawda z wykształcenia drogowcem, ale jest nim przez „zasiedzenie”. Przepracowała w tej branży 20 lat i ją zna. Jej ostatnim „dziełem” było przygotowanie przetargu na remont drogi obrzyckiej, w którym znalazł się zapis nakładający na potencjalnego wykonawcę obowiązek posiadania bazy zaopatrzenia w asfalt nie dalej niż 50 kilometrów od miejsca robót. To szczególne i co by nie rzec, dosyć kuriozalne ograniczenie spowodowało, iż do przetargu zgłosiła się tylko jedna firma, a brak konkurencji nie pozwolił uzyskać powiatowi na tej inwestycji znaczącej oszczędności. Bardzo to zbulwersowało radnych opozycji, którzy zażądali dokładnych wyjaśnień. 

Pierwsze przybycie pani dyrektor na sesję rady powiatu także było dość nietypowe. Gdy radny Paweł Bździak poprosił starostę o przedstawienie wszystkim pani Ilony i zaproponował, aby ją jakoś powitać, Wańkowicz najpierw uprzedził zebranych, że pełni ona na razie tylko obowiązki dyrektora, a na końcu mruknął „witam’. Radny Żuromski stwierdził po tym incydencie: po co nam dyrektor dróg, skoro mamy tylko jedną inwestycję drogową raz na kilka lat. 

Nie było to na pewno miłe powitanie na pokładzie powiatu obornickiego, więc nasza redakcja wita serdecznie panią dyrektor i życzy jej samych sukcesów.


Okładka najnowszego numeru Gazety Obornickiej

Sprzedam
piętro domu

w Kowanówku
120 m2, garaż, 
budynek gospodarczy, działka, 
ogrzewanie gazowe,
osobne wejście.
tel. 501 546 289

Sprzedam działkę
Kowanowo k/Obornik
o pow. 1574 m2
woda, kanalizacja, prąd
tel. 604 437 643
tel. 607 824 436


TANI WĘGIEL
PROMOCJA

Skład opału w Rożnowie poleca:
– Węgiel Kamienny Kostka
LUZ
– Węgiel Kamienny Orzech
Worki LUZ
– Ekogroszki Węgla Kamiennego Worki LUZ
– Miał z Groszkiem Luz
Ekogroszek składujemy w suchym, zamkniętym pomieszczeniu
Rożnowo ul. F. Mickiewicza 5
CENY PROMOCYJNE!!
Nie przepłacaj! Zadzwoń!
Tel. 502 612 399 lub 600 371 366
Transport powyżej 1 tony na terenie gmin 
Oborniki, Rogoźno i Ryczywół GRATIS!


Układanie parkietów, podłóg i paneli,
cyklinowanie, polerowanie bezpyłowe
Oborniki tel. 669 934 242


REDAKCJA

Gazeta Powiatowa Ziemia Obornicka. Tygodnik Informacyjny, Kulturalny i Społeczny. Ukazuje się w każdy wtorek od 1991 roku. Wydawca: Handel-Druk-Kolportaż. ISSN 1427-5848.

Reklamy i ogłoszenia
Dorota Misiorna: tel. 660 875 525, dorota@oborniki.com.pl.

Redaktor naczelny: Marek Misiorny,
tel. 517 146 753.

Mail do redakcji: gazeta@oborniki.com.pl.