Policja poszukuje świadków śmierci motocyklisty w Ocieszynie

Policja poszukuje świadków śmierci motocyklisty w Ocieszynie

OBORNIKI. Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji poszukuje świadków wypadku drogowego, do którego doszło 6 czerwca 2020 około godz. 8:40 w Ocieszynie. 

W zdarzeniu brał udział samochód marki Toyota z motocyklem marki Honda. W wyniku wypadku śmierć poniósł 35-letni kierujący motorem, natomiast pasażerka motocykla została przetransportowana z ciężkimi obrażeniami ciała do szpitala.

Osoby, które były świadkami tego zdarzenia drogowego i mają wiedzę na temat jego przebiegu proszone są o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatowa Policji w Obornikach pod numerem: 61 29 75 200 lub najbliższą jednostką policji.

Przypomnijmy, że po sobotnim wypadku, kierowca i pasażerka motocykla leżeli w przydrożnym rowie. Kierujący samochodem osobowym, mieszkaniec powiatu obornickiego, opuścił pojazd o własnych siłach.

Kierujący motocyklem, pracownik UAM w Poznaniu, z licznymi obrażeniami nogi i brzucha został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala w Obornikach. Zmarł w wyniku doznanych podczas wypadku obrażeń.

Pasażerka z poważnym uszkodzeniem kończyny dolnej została przetransportowana przez LPR do szpitala przy ul. Lutyckiej w Poznaniu.

Podobne artykuły