Połajewska halówka

POŁAJEWO. Po raz dziesiąty odbył się turniej halowej piłki nożnej samorządowców powiatu. W finale na boisku spotkały się ze sobą drużyny Drawska i Wielenia oraz zawodnicy z Połajewa i Lubasza w walce o brąz. Ostatecznie zwyciężyła gmina Drawsko, zaś gospodarze, czyli obronili trzecie miejsce. Najlepszym strzelcem rozgrywek został grający w barwach Połajewa Sławomir Kryger, a najskuteczniejszym bramkarzem Piotr Smogur, również reprezentant drużyny wójta Pochyluka.

Wręczenie nagród miało w tym roku szczególny przebieg. Zamiast tradycyjnie wręczających puchary wójta i starosty pojawiły się Cioty Połajewskie z wielkim garnkiem, z którego wyławiały wyczarowane przez siebie nagrody. Bawiły komentarze sympatycznych Ciot, a niejeden kapitan drużyny odbierając nagrodę oprócz buziaków otrzymał od nich również siarczystego klapsa miotłą.

Podobne artykuły

Połajewska halówka

POŁAJEWO. W sobotę i niedzielę rozegrano VII i VIII kolejkę tegorocznej edycji rozgrywek halowej piłki nożnej o puchar wójta, rozpoczętej 4 grudnia. Turniej zakończy się 27 lutego.

W sobotnich pojedynkach LKS Wyszyny zremisował z LKS Lipa 4:4, Ziomki Bogdanowo przegrały z Lipą 2:3 i LKS Wyszyny 4:11. Sierakówko przegrało z Przystojniakami 5:10, których to z kolei pokonali Koczorowscy 12:3. Koczorowscy z Połajewa wygrali też pojedynek z Sierakówkiem aż 13:2.

W niedzielnych meczach Janmir Połajewo pokonał Jaskiniowców z Obornik 6:2, Art.-Bud Oborniki również wygrał z Jaskiniowcami 8:6, ale przegrał z Janmirem 0:6. Sokół Łąkowa zwyciężł Blacharzy Sell 4:3 a Asy Taqrnówko przegrały z Blacharzami 0:3. Asy z Tarnówka uległy Sokołowi Łąkowa 0:3, Memento Mori Kiszewo zwyciężyło AMD Miro 7:3 , natomiast Bezimienni Połajewo rozgromili AMD Miro 15:0 i Memento Mori 7:5. Błękitni Młynkowo ulegli Kanonierom 2:5 a Borussia Boruszyn tym samym Kanonierom 3:5. Borussia przegrała też z Błękitnymi Młynkowo 4:10

W tabeli z 24 punktami prowadzą Koczorowcy, na drugim miejscu z takim samym dorobkiem znajduje się Janmir, dalej po 21 punktów mają Bezimienni oraz Kanonierzy, piąty jest Sokół Łąkowa (19 pkt.) a szósty Art.-Bud (18pkt.).

Podobne artykuły

Połajewska halówka

POŁAJEWO. Podczas 5 i 6 kolejki rozgrywek tegorocznej edycji rozgrywek halowej piłki nożnej o puchar wójta Memento Mori Kiszewo przegrało z Art.-Bud Oborniki 6:8, Borusia Boruszyn przegrała z Memento Mori 2:6, Janmir Połajewo pokonał Blacharzy Sell 5:2 oraz Amd Miro 10:2 a Blacharze wygrali z Amd Miro 8:5.

W niedzielnych spotkaniach Ziomki Bogdanowo zremisowały z Przystojniakami z o.o. 3:3, aby potem przegrać z Sokołem Łąkowa 5:13. Przystojniaki przegrały także z Sokołem 6:12, Bezimienni Połajewo wygrali 8:5 z Błękitnymi Młynkowo. Błękitnych pokonało także 3:2 Sierakówko, które z kolei przegrało z Bezimiennymi 2:6. Koczorowscy zdecydowanie pokonali LKS Lipę 6:2 i Jasiniowców Oborniki 10:3. Lipa z kolei rozgromiła Jaskiniowców 10:1. Kanonierzy natomiast pokonali LKS Wyszyny 7:2. Na turniej nie dojechała drużuna Asów z Tarnówka, która odała walkowerem mecze z Wyszynami i Kanonierami.

Organizatorem turnieju jest Urząd Gminy w Połajewie. Mecze są sędziowane na zmianę przez Grzegorza Blaszke i Grzegorza Połczyńskiego z PZPN. Po zakończeniu szóstej kolejki prowadzi drużyna Koczorowskich. Na drugim miejscu sklasyfikowali się Janmir, a na trzecim Bezimienni.

Podobne artykuły

Połajewska halówka

POŁAJEWO. Tegoroczna edycja rozgrywek halowej piłki nożnej o puchar wójta rozpoczęła się 4 grudnia a zakończy 27 lutego. Podczas tych dni rozegranych zostanie 17 kolejek. W rozgrywkach współzawodniczy ze sobą 18 drużyn: Przystojniaki z o.o., Amd Miro, Sokół Łąkowa, Sierakówko, Janmir Połajewo, Memento Mori Kiszewo, Bezimienni Połajewo, Koczorowscy, Blacharze Sell, Błękitni Młynkowo, LKS Lipa, Borusia Boruszyn, LKS Wyszyny, Jaskiniowcy Oborniki, Art.-Bud Oborniki, Kanonierzy Połajewo, Ziomki Bogdanowo i Asy Tarnówko. Organizatorem turnieju jest Urząd Gminy w Połajewie. Mecze są sędziowane na zmianę przez Grzegorza Blaszke i Grzegorza Połczyńskiego z PZPN.

Po zakończeniu czwartej kolejki na pierwszą pozycję wysunęła się drużyna Koczorowskich z 12 punktami i 29 bramkami zdobytymi. Na drugim miejscu sklasyfikowali się Janmir 12 punktów i 24 bramki, a na trzecim Bezimienni z 9 punktami i 28 bramkami.

Podobne artykuły