Piosenki i tańczący burmistrz

OBORNIKI, NOWOŁOSKONIEC. W miniony poniedziałek Obornickie Ośrodek Kultury rozpoczął swój ,,śpiewający’ sezon trzech koncertów z cyklu Wieczór z Operetką. W  koncercie udział wzięli artyści Teatru Muzycznego w Poznaniu – Daniel Kustosik, który śpiewał i prowadził koncert oraz soliści Anna Lasota, Karolina Garlińska, Mirosław Kin, Maciej Ogórkiewicz oraz para baletowa Agnieszka Owczarak i Jakub Grzelak. 

W wykonaniu artystów usłyszeliśmy sławne arie i duety z operetek i musicali (Upiór w operze, Les Miserables) kilka piosenek z repertuaru starych melodii (Powróćmy jak za dawnych lat,  Zapomniane melodie) a także piękne układy taneczne (can-can, tango) w wykonaniu pary baletowej.

Warto dodać, że Daniel Kustosik, Agnieszka Wawrzyniak i Dariusz Nowik są laureatami tegorocznego plebiscytu Biały Bez, na najpopularniejszego artystę śpiewaka i tancerza. Plebiscyt odbywa się w Poznaniu i to publiczność wybiera sowich ulubieńców z poznańskich teatrów.

Koncert operetkowy w miniony po raz pierwszy odbył się również w Nowołoskońcu. Koncert poprowadził Bartosz Kuczyk, wykonując słynne arie operetkowe i musicalowe. Towarzyszyła mu ulubienica publiczności, Ag- nieszka Wawrzyniak – solistka Teatru Muzycznego w Poznaniu. Wiejska sala pękała w szwach. Granica pomiędzy widownią a artystami z każdą minutą zanikała, żeby pod koniec występu stać się nie widzialna. Solistka wyrwała do tańca wiceburmistrza Bogdana Bukowskiego, ku ogólnej radości widzów i samego burmistrza.


Okładka najnowszego numeru Gazety Obornickiej

Szczenięta 
owczarka niemieckiego
Informacje pod numerem telefonu
509 400 305

Sprzedam działkę budowlaną 2000 m,
pełne media, 
ul. Owocowa Oborniki
tel. 602 571 861,
507 142 755
724 016 319


TANI WĘGIEL
PROMOCJA

Skład opału w Rożnowie poleca:
– Węgiel Kamienny Kostka
LUZ
– Węgiel Kamienny Orzech
Worki LUZ
– Ekogroszki Węgla Kamiennego Worki LUZ
– Miał z Groszkiem Luz
Ekogroszek składujemy w suchym, zamkniętym pomieszczeniu
Rożnowo ul. F. Mickiewicza 5
CENY PROMOCYJNE!!
Nie przepłacaj! Zadzwoń!
Tel. 502 612 399 lub 600 371 366
Transport powyżej 1 tony na terenie gmin 
Oborniki, Rogoźno i Ryczywół GRATIS!


Układanie parkietów, podłóg i paneli,
cyklinowanie, polerowanie bezpyłowe
Oborniki tel. 669 934 242


REDAKCJA

Gazeta Powiatowa Ziemia Obornicka. Tygodnik Informacyjny, Kulturalny i Społeczny. Ukazuje się w każdy wtorek od 1991 roku. Wydawca: Handel-Druk-Kolportaż. ISSN 1427-5848.

Reklamy i ogłoszenia
Dorota Misiorna: tel. 660 875 525, dorota@oborniki.com.pl.

Redaktor naczelny: Marek Misiorny,
tel. 517 146 753.

Mail do redakcji: gazeta@oborniki.com.pl.