Piłkarska A i B klasa

POWIAT OBORNICKI. Orkan Objezierze wygrał w Lulinie

POWIAT OBORNICKI. Na B klasowym froncie najciekawiej zapowiadała się derbowa konfrontacja pomiędzy pretendentami do awansu: Tęczą Lulin i Orkanem Objezierze. Od pierwszych minut licznie zgromadzeni kibice obu drużyn mogli obserwować niezwykłą zaciętość a przy tym bezpardonową walkę o każdą piłkę, nieraz na pograniczu brutalności. Było więc sporo żółtych i jedna czerwona kartka.

Jednak obiektywnie oceniając, lepszym zespołem okazał się team objezierski, co udokumentował czterema bramkami przy jednej straconej. Ten wynik przybliżył wyraźnie orkanowców do A klasy. Ale nie zapeszajmy, bo do końca sezonu pozostało jeszcze kilka spotkań.

Nie powiodło się A klasowej Rożnovii na wyjeździe w Książu. Pomimo wyraźnej przewagi i wielu korzystnych sytuacji podbramkowych rożnowianie przegrali z tamtejszą Pogonią 0:1 i tym samym zaprzepaścili szansę na grę w okręgówce.

Wyniki:

Tęcza Lulin – Orkan Objezierze 1:4, bramki: dla Tęczy Ariel Czaja; dla Orkanu Krystian Morka 2, Mateusz Janyszka i Marek Jastrząbek po 1.

Rakieta Biedrusko – Huragan Łukowo 5:0

Pogoń Książ – Rożnovia Rożnowo 1:0

Warta Ocieszyn pauzowała

Podobne artykuły