Godzina 21.30 środa: nie ma nowych zachorowań na Ziemi Obornickiej. Trzy osoby z Wielkopolski zmarły na Szwajcarskiej

Godzina 21.30 środa: nie ma nowych zachorowań na Ziemi Obornickiej. Trzy osoby z Wielkopolski zmarły na Szwajcarskiej

ZIEMIA OBORNICKA. Nie ma nowych zakażonych na Ziemi Obornickiej. O godzinie 21.30 dwie osoby pozostawały chore – jedna w szpitalu, druga w domu. Ich stan jest określany jako dobry.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci siedmiu osób zakażonych koronawirusem, w tym trzech z Wielkopolski. Jednocześnie przekazano informację o kolejnych 11 zakażeniach na terenie województwa wielkopolskiego. Łącznie w Wielkopolsce stwierdzono 161 przypadków zakażenia, 6 osób zmarło.

Zmarli w szpitalu na Szwajcarskiej to: 77-letni mężczyzna hospitalizowany w Poznaniu, 94-letni mężczyzna hospitalizowany w Poznaniu, 80-letnia kobieta hospitalizowana w Poznaniu.

Rzecznik wojewody wielkopolskiego poinformował, że wieczorne zachorowania w Wielkopolsce to:

mężczyzna w średnim wieku z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. W stanie dobrym przebywa w domu. Kontakt z osobą zakażoną,  

– mężczyzna w średnim wieku z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. W stanie zdrowia dobrym przebywa w domu. Kontakt z osobą zakażoną,  

– kobieta w średnim wieku z powiatu jarocińskiego. W stanie zdrowia dobrym przebywa w domu. Kontakt z osobą zakażoną,  

– młody mężczyzna z powiatu krotoszyńskiego. W stanie zdrowia dobrym przebywa w domu. Kontakt z osobą zakażoną,  

– młody mężczyzna z powiatu poznańskiego. W stanie zdrowia dobrym przebywa w domu. Kontakt z osobą zakażoną,  

– mężczyzna w średnim wieku z powiatu pleszewskiego. W stanie zdrowia dobrym przebywa w domu. Kontakt z osobą zakażoną,  

– kobieta w średnim wieku z powiatu ostrowskiego. W stanie zdrowia dobrym przebywa w domu. Kontakt z osobą zakażoną.  

– młoda kobieta z powiatu poznańskiego. W stanie zdrowia dobrym przebywa w domu. Kontakt z osobą zakażoną,  

– młody mężczyzna z powiatu krotoszyńskiego. W stanie zdrowia dobrym przebywa w domu. Kontakt z osobą zakażoną,   –

kobieta w średnim wieku z powiatu krotoszyńskiego. W stanie zdrowia dobrym przebywa w domu. Kontakt z osobą zakażoną,  

– młody mężczyzna z powiatu poznańskiego. W stanie zdrowia dobrym przebywa w domu. Kontakt z osobą zakażoną.

Ranne zachorowania w Wielkopolsce to: młoda kobieta z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. W stanie zdrowia dobrym przebywa w domu. Kontakt z osobą zakażoną koronawirusem; starsza kobieta z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. W stanie zdrowia dobrym przebywa w domu. Kontakt z osobą zakażoną; starszy mężczyzna z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. W stanie zdrowia dobrym przebywa w domu. Kontakt z osobą zakażoną; kobieta w średnim wieku z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. W stanie zdrowia dobrym przebywa w domu. Kontakt z osobą zakażoną; starsza kobieta z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. W stanie zdrowia dobrym przebywa w domu. Kontakt z osobą zakażoną; kobieta w średnim wieku z powiatu kaliskiego. W stanie zdrowia dobrym przebywa w domu. Kontakt z osobą zakażoną; kobieta w średnim wieku z powiatu kaliskiego. W stanie zdrowia dobrym przebywa w domu. Kontakt z osobą zakażoną; kobieta w średnim wieku z powiatu kaliskiego. W stanie zdrowia dobrym przebywa w domu. Kontakt z osobą zakażoną; młody mężczyzna z powiatu kaliskiego. W stanie dobrym przebywa pod opieką lekarzy w szpitalu zakaźnym w Kaliszu. Kontakt z osobą zakażoną; starszy mężczyzna z powiatu jarocińskiego. W stanie średnio dobrym przebywa pod opieką lekarzy w szpitalu wojewódzkim w Kaliszu. Kontakt z osobą zakażoną.

W środę w kraju potwierdzono 243 nowe zakażenia. Łącznie chorują już 2554 osoby. W środę odnotowano też 10 kolejnych zgonów w całej Polsce.

Podobne artykuły