Parkiet płonął

KOSZALIN, OBORNIKI. Koszalińskie zawody taneczne mają już za sobą tancerki grupy CatClan, działającej przy OOK Oborniki. Zaprezentowały się tam między innymi w kategoriach hip-hop: solo, duety, formacje. 

Na parkiecie zatańczyły Weronika Rakoczy, Kamila Konik, Daria Piejak, Agata Jarzębowska, Sara Czaja, Klaudia Koralewska, Monika Matuszak, Kasia Lach, Marta Garczyk, Lena Czarnota, Monika Kęsy, Ania Sprusińska, Agnieszka Lach, Ewa Stawiska, Ania Surdyk, Paula Filipiak, Sandra Nawrot, Daria Stawiska, Maja Szała, Olimpia Szulc, Ola Nawrot, Martyna Tadla, Michalina Mułek, Agnieszka Rogalka, Asia Matelska, Magda Piątkowska, Daria Skibińska, Agata Musiał i Ilona Tadla. Wszystkie wypadły bardzo dobrze choć pokazom towarzyszyły pozytywne emocje to także i ogromny stres, który czasem powodował u nich lekki paraliż. 

Jury miało ciężkie zadanie, ponieważ ilość uczestników była duża, a poziom ich umiejętności wysoki. W kategorii formacja hip-hop, która przeprowadzana była bez podziału wiekowego, zaprezentowało się 25 składów z całej Polski. Formacja CatClan – Step Black zakwalifikowała się do finałowej ósemki, ostatecznie zajmując doskonałe jak na taką obsadę, czwarte miejsce. 

– To był dla nas wielki szok! Nie spodziewałyśmy się tak przychylnego werdyktu. Miłe słowa z ust członków jury są dla nas motywacją do kolejnych zmagań. Moim zdaniem było godnie, a dziewczyny dały z siebie, to co najlepsze – zapewniła nas twórczyni grupy Ilona Tadla. Na koniec dodała:- parkiet płonął! 

W pracy tancerek bardzo pomocne są zamontowane na salce przy OCS lustra. Trenujący tam zespół CatClan ma ułatwiona one pracę dzięki samoocenie ruchu scenicznego jak i kroków tanecznych. – To przyśpiesza rozwój moich podopiecznych, a efekty będzie można zobaczyć już w czerwcu, podczas obchodów Dni Obor-ik – wyjaśniła Ilona, zapraszając za naszym pośrednictwem wszystkich amatorów ruchu i piękna. Korzystając z okazji przesłała podziękowania za wszelkie wsparcie dla burmistrz Anny Rydzewskiej, Studia Fitness Kick-Boxing przy ulicy Obrzyckiej oraz firmy GLASPO Krystian Popek.


Okładka najnowszego numeru Gazety Obornickiej

Sprzedam
piętro domu

w Kowanówku
120 m2, garaż, 
budynek gospodarczy, działka, 
ogrzewanie gazowe,
osobne wejście.
tel. 501 546 289

Sprzedam działkę
Kowanowo k/Obornik
o pow. 1574 m2
woda, kanalizacja, prąd
tel. 604 437 643
tel. 607 824 436


TANI WĘGIEL
PROMOCJA

Skład opału w Rożnowie poleca:
– Węgiel Kamienny Kostka
LUZ
– Węgiel Kamienny Orzech
Worki LUZ
– Ekogroszki Węgla Kamiennego Worki LUZ
– Miał z Groszkiem Luz
Ekogroszek składujemy w suchym, zamkniętym pomieszczeniu
Rożnowo ul. F. Mickiewicza 5
CENY PROMOCYJNE!!
Nie przepłacaj! Zadzwoń!
Tel. 502 612 399 lub 600 371 366
Transport powyżej 1 tony na terenie gmin 
Oborniki, Rogoźno i Ryczywół GRATIS!


Układanie parkietów, podłóg i paneli,
cyklinowanie, polerowanie bezpyłowe
Oborniki tel. 669 934 242


REDAKCJA

Gazeta Powiatowa Ziemia Obornicka. Tygodnik Informacyjny, Kulturalny i Społeczny. Ukazuje się w każdy wtorek od 1991 roku. Wydawca: Handel-Druk-Kolportaż. ISSN 1427-5848.

Reklamy i ogłoszenia
Dorota Misiorna: tel. 660 875 525, dorota@oborniki.com.pl.

Redaktor naczelny: Marek Misiorny,
tel. 517 146 753.

Mail do redakcji: gazeta@oborniki.com.pl.