Pani Aneta nie szczędzi sił

ŁUKOWO. Po wyborze nowego sołtysa Łukowa, bardzo się tam zmieniło. Sołtys Aneta Cholewo zorganizowała w krótkim czasie kolejną imprezę. Był to wieczorek ze św. Mikołajem, na którym frekwencja przerosła wszelkie oczekiwania. 

W przyciasnej salce wiejskiej świetlicy z trudem mieściło się 70-cioro dzieci i ich opiekunowie. Po jasełkach pięknie przygotowanych i przedstawionych, na głównym miejscu zasiadł w stroju świętego Mikołaja Krzysztof Skrzypek z rady sołeckiej, a przed nim stanął długi wąż łukowskich dzieci. Starsze z uśmiechem, młodsze z zaciekawieniem a najmłodsze nawet z pewną obawą musiały zapewnić go o tym, że były grzeczne. Potem mogły odebrać paczkę z prezentami. Jeszcze chwila na zdjęcie robione przez wzruszoną mamę. Wieczór mijał w miłej atmosferze, pełen radości. 

Gdy dzieci pożegnały Mikołaja, jego miejsce zajął wiceburmistrz Bogdan Bukowski. Przywiózł od Anny Rydzewskiej czekoladowe gwiazdorki, koszulki piłkarskie, czapeczki z logo Obornik i inne drobiazgi, po które natychmiast znów stanęła kolejka. Potem, przy muzyce w wykonaniu zespołu Relax, słodyczach, napojach i owocach – bawiono się do późnego wieczora. Pani Aneta zmęczona, ale szczęśliwa, poprosiła byśmy tą drogą podziękowali hojnym sponsorom. Zapewniła nas, że dla dzieci sił ma jeszcze wiele i nie zamierza ich wcale oszczędzać. Taka deklaracja dobrze wróży najmłodszym na rok przyszły. 


Okładka najnowszego numeru Gazety Obornickiej

Szczenięta 
owczarka niemieckiego
Informacje pod numerem telefonu
509 400 305

Sprzedam działkę budowlaną 2000 m,
pełne media, 
ul. Owocowa Oborniki
tel. 602 571 861,
507 142 755
724 016 319


TANI WĘGIEL
PROMOCJA

Skład opału w Rożnowie poleca:
– Węgiel Kamienny Kostka
LUZ
– Węgiel Kamienny Orzech
Worki LUZ
– Ekogroszki Węgla Kamiennego Worki LUZ
– Miał z Groszkiem Luz
Ekogroszek składujemy w suchym, zamkniętym pomieszczeniu
Rożnowo ul. F. Mickiewicza 5
CENY PROMOCYJNE!!
Nie przepłacaj! Zadzwoń!
Tel. 502 612 399 lub 600 371 366
Transport powyżej 1 tony na terenie gmin 
Oborniki, Rogoźno i Ryczywół GRATIS!


Układanie parkietów, podłóg i paneli,
cyklinowanie, polerowanie bezpyłowe
Oborniki tel. 669 934 242


REDAKCJA

Gazeta Powiatowa Ziemia Obornicka. Tygodnik Informacyjny, Kulturalny i Społeczny. Ukazuje się w każdy wtorek od 1991 roku. Wydawca: Handel-Druk-Kolportaż. ISSN 1427-5848.

Reklamy i ogłoszenia
Dorota Misiorna: tel. 660 875 525, dorota@oborniki.com.pl.

Redaktor naczelny: Marek Misiorny,
tel. 517 146 753.

Mail do redakcji: gazeta@oborniki.com.pl.