Nagrody ściśle tajne

POWIAT OBORNICKI. Przed świętem nauczycieli zebrała się w starostwie powiatowym specjalna komisja, aby przyznać nagrody nauczycielom. Zasiedli w niej urzędnicy, radni i związkowcy. Chcieliśmy wysłuchać uargumentowania przyznania poszczególnych nagród, niestety komisja zasłoniła się wielką tajemnicą, a szkoda. Dzielono wszak nasze podatki i bardziej na miejscu byłaby jawność. Nam pozostało sięgnięcie do protokołów, a z nich wynikało, że nagrodzono przy bardziej niż miernej argumentacji. Pozostaje zatem nadzieja, że kiedyś i ta dziedzina wydawania naszych podatków stanie się jawna. 

Nagrody uroczyście w starostwie otrzymali: Tomasz Szrama – dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Oborniki, Agnieszka Balcerowiak – nauczyciel historii w LO Oborniki, Waldemar Cyranek – nauczyciel wychowania fizycznego w LO Oborniki, Robert Kornobis – dyrektor LO w Rogoźnie, Waldemar Molski- dyrektor ZS im. T. Kutrzeby w Obornikach, Barbara Jereczek – nauczyciel j. niemieckiego w ZS w Obornikach, Alicja Rezlewicz- Frąckowiak- nauczyciel wychowania fizycznego w ZS w Obornikach, Kazimierz Paprzycki – nauczyciel fizyki w ZS w Objezierzu, Renata Tomaszewska – dyrektor ZS im. H. Cegielskiego w Rogoźnie, Danuta Jesiak – nauczyciel chemii w ZS w Rogoźnie, Bożena Miężalska – nauczyciel historii oraz wiedzy o społeczeństwie w ZS w Rogoźnie, Jarosław Łatka – dyrektor Zespołu Szkół Agrobiznesu w Rogoźnie, Ewa Szczecińska- dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Kowanówku, Elżbieta Ignaszczak – nauczyciel w Zespole Szkół Specjalnych w Kowanówku, Danuta Antkowiak-Napierała – dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Obornikach, Marek Laube – psycholog w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Rogoźnie.


Okładka najnowszego numeru Gazety Obornickiej

Szczenięta 
owczarka niemieckiego
Informacje pod numerem telefonu
509 400 305

Sprzedam działkę budowlaną 2000 m,
pełne media, 
ul. Owocowa Oborniki
tel. 602 571 861,
507 142 755
724 016 319


TANI WĘGIEL
PROMOCJA

Skład opału w Rożnowie poleca:
– Węgiel Kamienny Kostka
LUZ
– Węgiel Kamienny Orzech
Worki LUZ
– Ekogroszki Węgla Kamiennego Worki LUZ
– Miał z Groszkiem Luz
Ekogroszek składujemy w suchym, zamkniętym pomieszczeniu
Rożnowo ul. F. Mickiewicza 5
CENY PROMOCYJNE!!
Nie przepłacaj! Zadzwoń!
Tel. 502 612 399 lub 600 371 366
Transport powyżej 1 tony na terenie gmin 
Oborniki, Rogoźno i Ryczywół GRATIS!


Układanie parkietów, podłóg i paneli,
cyklinowanie, polerowanie bezpyłowe
Oborniki tel. 669 934 242


REDAKCJA

Gazeta Powiatowa Ziemia Obornicka. Tygodnik Informacyjny, Kulturalny i Społeczny. Ukazuje się w każdy wtorek od 1991 roku. Wydawca: Handel-Druk-Kolportaż. ISSN 1427-5848.

Reklamy i ogłoszenia
Dorota Misiorna: tel. 660 875 525, dorota@oborniki.com.pl.

Redaktor naczelny: Marek Misiorny,
tel. 517 146 753.

Mail do redakcji: gazeta@oborniki.com.pl.