Na widok policjantów wskoczył do rzeki

Na widok policjantów wskoczył do rzeki

OBORNIKI. W środę oborniccy policjanci, w trakcie patrolu, zauważyli jadącego rowerem mężczyznę, który na ich widok porzucił nagle rower oraz reklamówkę i uciekł w kierunku rzeki. Policjanci natychmiast pobiegli za mężczyzną.

48-latek, chcąc uniknąć zatrzymania, wskoczył do wody, lecz chwilę później był już w rękach kryminalnych, którzy wyciągnęli go z rzeki – relacjonuje sierż. szt. Izabela Leśnik, oficer prasowy policji w Obornikach.

Dodaje: Policjanci w trakcie sprawdzenia porzuconej reklamówki ujawnili w niej marihuanę oraz wagę elektroniczną. W trakcie przeszukania mieszkania podejrzewanego kryminalni znaleźli narkotyki – marihuanę oraz amfetaminę. 48-letni mieszkaniec gminy Oborniki został zatrzymany.

Zebrany materiał pozwolił śledczym przedstawić mężczyźnie zarzut posiadania oraz handel narkotykami. Grozi mu za to kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Jeżeli do tego zdarzenia dodać to z dnia poprzedniego, gdy samochód wjechał do stawu, a wypłynęły narkotyki, to powiedzenie „na złodzieju czapka gore”, nabiera namacalnego wręcz znaczenia.

Podobne artykuły