Motocykliści zakończyli sezon

OBORNIKI. Miniona i bardzo słoneczna sobota była ostatnim dniem tegorocznego sezonu dla sekcji motocykli ciężkich Jastrzębie Dróg przy Obornickim Centrum Kultury. Podczas otwarcia sezonu prezes Tadeusz Witek życzył wszystkim tyle samo powrotów, co wyjazdów. Szczęśliwie życzenie to się spełniło. Witając ich na sobotnim spotkaniu w OOK powiedział: będąc wolni i swobodni mamy takie momenty, kiedy spotykamy się razem. 

Decyzją zarządu sekcji jej skład został powiększony o dwie osoby. Za szczególne zainteresowanie, sympatię i pomoc tytuł honorowego członka sekcji motocyklowej otrzymali burmistrz Anna Rydzewska oraz przewodniczący rady miejskiej Piotr Desperak. Tadeusz Witek przypomniał ich udział w paradzie w Dni Obornik. Był to pierwszy przypadek, aby władze samorządowe jakiejś gminy przejechały przez miasto na motorze.

Po części oficjalnej na scence stanął zaproszony przez Zbyszka Przybylskiego zespół rockowy, aby zagrać wspaniałe covery Dżemu, Breakoutów i im podobnych kapel. Przy energetycznej muzyce, pieczonym prosiaku i gorącym barszczu rozmawiano, opowiadano przygody minionego sezonu, a także tańczono. Spotkanie zostało zarejestrowane i można je będzie we fragmentach obejrzeć w TV Oborniki na stronie www.oborniki.com.pl. Koniec sezonu nie oznacza jednak końca przyjaźni. Maszyny staną w garażach na szynach a motocykliści będą wspominać i tęsknie czekać na początek kolejnego sezonu Jastrzębi.


Okładka najnowszego numeru Gazety Obornickiej

Szczenięta 
owczarka niemieckiego
Informacje pod numerem telefonu
509 400 305

Sprzedam działkę budowlaną 2000 m,
pełne media, 
ul. Owocowa Oborniki
tel. 602 571 861,
507 142 755
724 016 319


TANI WĘGIEL
PROMOCJA

Skład opału w Rożnowie poleca:
– Węgiel Kamienny Kostka
LUZ
– Węgiel Kamienny Orzech
Worki LUZ
– Ekogroszki Węgla Kamiennego Worki LUZ
– Miał z Groszkiem Luz
Ekogroszek składujemy w suchym, zamkniętym pomieszczeniu
Rożnowo ul. F. Mickiewicza 5
CENY PROMOCYJNE!!
Nie przepłacaj! Zadzwoń!
Tel. 502 612 399 lub 600 371 366
Transport powyżej 1 tony na terenie gmin 
Oborniki, Rogoźno i Ryczywół GRATIS!


Układanie parkietów, podłóg i paneli,
cyklinowanie, polerowanie bezpyłowe
Oborniki tel. 669 934 242


REDAKCJA

Gazeta Powiatowa Ziemia Obornicka. Tygodnik Informacyjny, Kulturalny i Społeczny. Ukazuje się w każdy wtorek od 1991 roku. Wydawca: Handel-Druk-Kolportaż. ISSN 1427-5848.

Reklamy i ogłoszenia
Dorota Misiorna: tel. 660 875 525, dorota@oborniki.com.pl.

Redaktor naczelny: Marek Misiorny,
tel. 517 146 753.

Mail do redakcji: gazeta@oborniki.com.pl.