Moralny niepokój

POŁAJEWO. O doskonałej rozrywce na najwyższym poziomie mogą mówić ci, którzy zdecydowali sie kupić bilet i przybyć na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju, zorganizowany w Gminnym Ośrodku Kultury. Zespół występował w Połajewie już po raz czwarty, po raz pierwszy natomiast u szczytu sławy. 

Na tegoroczny koncert przybyło ponad dwieście osób. O dużym powodzeniu mimo wczesnej pory zadecydowała też konkurencyjna cena biletów, jak żartowano w kuluarach – po dawnej znajomości. Jak zwykle występ był świetny i wiele osób przyprawił o łzy…  szczęścia oczywiście. Kabaret wystąpił w pełnym składzie z oczekiwaną głównie przez męską część publicznością Katarzyną Pakosińską. 

Robert Górski rozpoczął występ słowami: „Witam w Połajewie, mogę rzec teraz, w naszym Połajewie”, kupując na pniu wszystkie serca obecnych na widowni połajewian. Koncert należał do bardzo udanych i obfitował w najbardziej znane skecze. Śmiano się szczerze i bardzo głośno, zwłaszcza z perypetii klienta kupującego drzwi. Wszystkie numery zaprezentowane przez kabaret zagrane były na najwyższym poziomie.  Za genialny występ i – mimo nieubłaganie płynącego czasu, bis Kolęda – męska część zespołu otrzymała od organizatorów specjalny upominek, zaś pani Kasia róże i dwukilogramowe pudełko czekoladowych cukierków. Nie zabrakło wspólnych zdjęć i wymiany kilku zdań z wiernymi fanami zespołu, w tym zaprzyjaźnionym Ryszardem Drygasem, pomysłodawcą i inicjatorem wszystkich występów Kabaretu w Połajewie.


Okładka najnowszego numeru Gazety Obornickiej

Szczenięta 
owczarka niemieckiego
Informacje pod numerem telefonu
509 400 305

Sprzedam działkę budowlaną 2000 m,
pełne media, 
ul. Owocowa Oborniki
tel. 602 571 861,
507 142 755
724 016 319


TANI WĘGIEL
PROMOCJA

Skład opału w Rożnowie poleca:
– Węgiel Kamienny Kostka
LUZ
– Węgiel Kamienny Orzech
Worki LUZ
– Ekogroszki Węgla Kamiennego Worki LUZ
– Miał z Groszkiem Luz
Ekogroszek składujemy w suchym, zamkniętym pomieszczeniu
Rożnowo ul. F. Mickiewicza 5
CENY PROMOCYJNE!!
Nie przepłacaj! Zadzwoń!
Tel. 502 612 399 lub 600 371 366
Transport powyżej 1 tony na terenie gmin 
Oborniki, Rogoźno i Ryczywół GRATIS!


Układanie parkietów, podłóg i paneli,
cyklinowanie, polerowanie bezpyłowe
Oborniki tel. 669 934 242


REDAKCJA

Gazeta Powiatowa Ziemia Obornicka. Tygodnik Informacyjny, Kulturalny i Społeczny. Ukazuje się w każdy wtorek od 1991 roku. Wydawca: Handel-Druk-Kolportaż. ISSN 1427-5848.

Reklamy i ogłoszenia
Dorota Misiorna: tel. 660 875 525, dorota@oborniki.com.pl.

Redaktor naczelny: Marek Misiorny,
tel. 517 146 753.

Mail do redakcji: gazeta@oborniki.com.pl.