Monika Kaczor nową wicedyrektor zespołu przedszkoli

Monika Kaczor nową wicedyrektor zespołu przedszkoli

OBORNIKI. Końcówka wakacji w przedszkolach i szkołach to rokrocznie wytężony czas pracy organizacyjnej. Trwają zatem przygotowywania placówek do powrotu dzieci, przygotowywane są plany zajęć oraz ustalane kwestie administracyjno-kadrowe.

Podczas ostatniego wakacyjnego spotkania dyrektorów placówek oświatowych burmistrz Tomasz Szrama mianował Małgorzatę Pawlik na dyrektora Zespołu-Przedszkoli, w skład którego wchodzą przedszkola „Kolorowe Nutki” i „Słoneczny Świat” przy ulicy Młyńskiej.

Zarządzanie kompleksem placówek, który każdego dnia wita w swych progach niemal 170 maluchów, to spore wyzwanie. Już od września zmierzy się z nim również Monika Kaczor, która w czwartek, 26 sierpnia, oficjalnie powołana została przez burmistrza na stanowisko wicedyrektora.

Jak podkreślił Tomasz Szrama podczas wręczania nominacji: Jest ona związana z placówką od 2010 roku, dała poznać się jako świetna organizatorka i zaangażowany pedagog. Gratuluję i głęboko wierzę, że sprosta stawianym przed nią wyzwaniom.

Podobne artykuły