Mikołajki klubu karate

OBORNIKI. Członkowie i sympatycy obornickiego Klubu Karate zorganizowali w minionym tygodniu mikołajki dla dzieci. Te przybyły licznie, w gościnne mury szkoły podstawowej nr 3 bo i zabawa była wspaniała. Zawody i gry. Pokazy karate a do tego nagrody i paczki ze słodyczami.

Te ostatnie wręczał im sam dyrektor Zygmunt Dyczkowski ucharakteryzowany na świętego Mikołaja. Grzegorz Ciesiółka przypomniał że jest to już druga taka impreza połączona z turniejem. – Chcemy pokazać innym dzieciom, że sport to nie tylko współzawodnictwo i rywalizacja ale i zabawa oraz przyjemność. Tej ostatniej nie brakowało. Temperatura rosła z minuty na minutę a ogromne emocje i ogólny entuzjazm mogły być odpowiedzią na pytanie, jak się dzieci bawiły. Przybyły z klubu, okolic, z trójki i świetlic terapeutycznych, którymi się karatecy opiekują. 

Przy okazji rozmowy z Grzegorzem Ciesiółką pochwalił się, że klub dostał na sprzęt wielotysięczny grant z ministerstwa sportu.  – Nie dowierzaliśmy, ale wysłaliśmy i okazało się, że warto. Gmina ufundowała nam za ponad 10 tysięcy matę zwaną tatami za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Nasza współpraca z gminą nie polega jednak na tym, by tylko brać, ale także by dawać. Dlatego postanowiliśmy dać dzieciom wspaniałą mikołajkową zabawę i będziemy to powtarzać.

Sponsorem zawodów był prócz klubu i gminy także Michał Ciesiółka wspierający karateków od samego niemal początku.  Nie tylko pomaga finansowo i rzeczowo, ale nierzadko służy rada i uczestniczy we wszelkich działaniach. Na zawody przyszedł wraz z córeczką Antosią. Ona także ćwiczy w klubie. W rozmowie z nami Michał Ciesiółka powiedział – nie wystarczy robić czegoś dla młodzieży. Trzeba pamiętać także o dzieciach pięcio, sześcioletnich i dla nich także organizować imprezy o charakterze sportowym.


Okładka najnowszego numeru Gazety Obornickiej

Sprzedam
piętro domu

w Kowanówku
120 m2, garaż, 
budynek gospodarczy, działka, 
ogrzewanie gazowe,
osobne wejście.
tel. 501 546 289

Sprzedam działkę
Kowanowo k/Obornik
o pow. 1574 m2
woda, kanalizacja, prąd
tel. 604 437 643
tel. 607 824 436


TANI WĘGIEL
PROMOCJA

Skład opału w Rożnowie poleca:
– Węgiel Kamienny Kostka
LUZ
– Węgiel Kamienny Orzech
Worki LUZ
– Ekogroszki Węgla Kamiennego Worki LUZ
– Miał z Groszkiem Luz
Ekogroszek składujemy w suchym, zamkniętym pomieszczeniu
Rożnowo ul. F. Mickiewicza 5
CENY PROMOCYJNE!!
Nie przepłacaj! Zadzwoń!
Tel. 502 612 399 lub 600 371 366
Transport powyżej 1 tony na terenie gmin 
Oborniki, Rogoźno i Ryczywół GRATIS!


Układanie parkietów, podłóg i paneli,
cyklinowanie, polerowanie bezpyłowe
Oborniki tel. 669 934 242


REDAKCJA

Gazeta Powiatowa Ziemia Obornicka. Tygodnik Informacyjny, Kulturalny i Społeczny. Ukazuje się w każdy wtorek od 1991 roku. Wydawca: Handel-Druk-Kolportaż. ISSN 1427-5848.

Reklamy i ogłoszenia
Dorota Misiorna: tel. 660 875 525, dorota@oborniki.com.pl.

Redaktor naczelny: Marek Misiorny,
tel. 517 146 753.

Mail do redakcji: gazeta@oborniki.com.pl.