Laureat Diamentów Forbsa nie spoczywa na laurach

Laureat Diamentów Forbsa nie spoczywa na laurach

GMINA ROGOŹNO. Od początku 2021 roku spółka „Aquabellis” realizuje w dobrym tempie wszystkie zaplanowane wcześniej inwestycje.

Do najważniejszych przedsięwzięć zaplanowanych wraz z burmistrzem Rogoźna należą: zakończone budowy sieci wodociągowych w Budziszewku, Międzylesiu, Nienawiszczu i Rudzie.

Łączna ich długość wynosi prawie 3,3 km. W Rogoźnie, na ulicach Łąkowa i Wodna powstało już ponad 400 m nowej infrastruktury wodociągowo-kanalizacyjnej. Ukończono też budowę 350-metrowego odcinka kanalizacji podciśnieniowej na ulicy Kasztelańskiej oraz 140 m kanalizacji grawitacyjnej na ulicy Kwarcowej.

Zakończona została również modernizacja wodociągu na ulicy Topolowej, z możliwością rozbudowy sieci na nowej ulicy Jarzębinowej. Do końca listopada tego roku na ulicy Strzeleckiej powstanie 660 m kanalizacji podciśnieniowej i 700 m wodociągu. Inwestycje umożliwiają podłączenie do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej kolejnych nieruchomości.

Spółka stawia na zdecydowany rozwój infrastruktury gminy Rogoźno w zakresie wykonywanej działalności, ale również rozszerza zakres swoich usług. Uruchomiono bezpłatną aplikację „Szambo”. Umożliwia ona zamówienie i opłacenie online usługi wywozu nieczystości płynnych w wybranym terminie.

Podobne artykuły