Koniec przebudowy chodnika przy Marcinkowskiego

Koniec przebudowy chodnika przy Marcinkowskiego

RYCZYWÓŁ. Dokonano odbioru końcowego przebudowy chodnika na ul. Marcinkowskiego. Był to już II etap tego przedsięwzięcia, długo oczekiwanego przez mieszkańców tej części wsi.

Prace bardzo składnie wykonała za kwotę 88.238 złotych firma drogowa państwa Białobrzeskich z Gniezna. Nad solidnością i terminowością przebudowy czuwała inspektor nadzoru Alicja Głowacka-Skrzypek, współpracująca blisko z kierownikiem robót Radosławem Świerkowskim.

Dlatego w dniu odbioru chodnika wójt Henryk Szrama, ani kierownik Referatu Inwestycji i Rozwoju Urzędu Gminy Ryczywół Natalia Janus, jak też referent ds. planowania inwestycji i zarządzania drogami Kinga Blüge nie mieli żadnych wątpliwości.

Chodnik jest równiuteńki, nie zapomniano o wjazdach na posesje, a najważniejsze jest to, że powstał przed zimowym opadami i wiosennymi roztopami, więc mieszkańcy Marcinkowskiego dotrą teraz do swych domów wreszcie suchą nogą.

Odcinek chodnika nie jest może i jakąś inwestycją o imponującym wymiarze, ale przy tak niewielu przedsięwzięciach w tej gminie z całą pewnością bardzo ważną i wartą zauważenia.

Podobne artykuły